Skocz do zawartości

KUBICA NA ROZECIE U WROBLA !!!


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś - porażka organizacyjna. Nie masz zaproszenia - nie idź. Kolejki tak na 2-2,5h.

To może zorganizujemy jakieś wspólne stanie w kolejce? Samemu mi się nie chce a w grupie czas szybciej zleci.

Ktoś się wybiera jutro?

 

Ja będę ok. 9

 

Potwierdzam, kolejki masakryczne. 2h to przy dobrych wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem zajawke w serw. informacyjnym, czy z jazd Kubica krecil tylko baczki, czy mial jakis kawalek zeby sie rozpedzic?

 

 

Chyba do 40km/h. Byłem widziałem i nuuuuuda. Bez sensu. Klimat ze zlotu BMW - czyli palenie gumy, tylko kawiorowo bo byłem na jakiejś VIPowskiej wersji i ładne hostessy polewały szmapana i podawali mieswa i ciasta jak Robert palił laka..

 

Ogólnei jakiś ubaw, a potem wywiady w stylu "No niestety nie udało się pokazać PEŁNEGO potencjału bolidu".

 

 

Symulator bolidu to gra PC wsadzona w nadwozie bolidu.

 

Jedyna fajna rzecz to że można wziąć do łapy tarczę hamulcową i pooglądać i usiąśc w BMW 3 z WTCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chujnia z grzybnia - patrze na strone - piatek 10-18 wiec podjezdzam o 16.25 wjezdzam na parking - panowie z AK POLSKI pobieraja PLN 10 za parking. ide do bramy tam lekki tlumek. podchodze do bramy a ochroniarz z firmy FOKUS informuje, ze juz nie wpuszczaja (godz 16.30 - na stronie stoi jak byk 18.00) chwile stoje - ludziska sie denerwuja i wyklocaja - daje sobie spokoj i wracam do auta - podjezdzam do panow z AK mPOLSKI i mowie im coby mi oddali dyszke bo mnie w ciula zrobili i nie wszedlem na impreze. oni na to ze nie wiedzieli ze juz zamkniete i zebym sie generalnie palowal bo oni za to nie odpowiadaja no to mnie juz cholera bierze i zaczynam krecic dym. podjechalo kilka kolejnych aut i ludziska mowia coby im dyche odac bo w ciula se leca. a oni dalej swoje, ze nie wiedzieli i to nie ich sprawa, ze oni tylko parkingu pilnuja. no to (prawie juz z rekoczynami) ludzie kaza wezwac kogos kompetentnego do rozwiazania tej sytuacji. przychodzi 2och polglowkow z polskiego i mowia ze oni nie maja na to wplywu itd itp i ze moga nas jutro zaparkowac za darmo. ludzie (widzowie) byli z olsztyna, katowic i innych miejsc, wiec nie bede przyjezdzac jutro jeszcze raz. ja sie zgodzilem na darmowy parking w niedziele (kazalem to sobie napisac na bilecie i podpisac sie gamoniowi swoim nazwiskiem) nie wiem jak reszta ludziskow ale mysle zeci z AK POLSKI byli o krok od uzyskania pieknego, dwutygodniowego makijazu :twisted:

generalnie organizacja do dupy jak to tylko w Polsce moze byc

 

nie polecam, ale mam dyche do odzyskania i chociaz z tego powodu podjade w niedziele zobaczyc co tam wykombinowali :roll:

 

Kubica byl tylko dzisiaj - jutro i w niedziele go nie bedzie - jade tylko bolida obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wsze opinie nie wyjechałem rano tylko dopiero teraz startuje...

 

W sumie to średnio mi się chce, ale jak czerwony dywan już leży to szkoda Warszawiaków zawieść :P

 

po tym co zobaczylem, nie chcialoby mi sie 3 stowek do wafki dmuchac :roll: chyba ze po prostu liczysz na wieczorny reset :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...