Skocz do zawartości

W telewizji mówią, podobno tędy droga


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i panie - polecam Discovery - trochę podstępnie :twisted: ale naprawdę wieczorami jest tam parę ciekawych serii...

 

Dziś miałem okazję pooglądać Disco wieczorem. Rozwalił mnie program o przetrwaniu w ciężkich warunkach...pieczenie świeżo złapanego żółwia rulezz :mrgreen:

 

 

No i dzięki temu jakbyś się znalazł na bezludnej wyspie sam z żółwiem, to już wiesz co zrobić... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie leci na TVP1 - "07 zglos sie", jakby ktos mial chec obejrzec :D

 

o tej porze na rotacji w inny dzień jest Redaktor Maj czyli "Życie na gorąco" :) (fajnym fiacikiem 125p sobie pomyka po świecie)

Kiedys w wakacje albo w ferie obejrzalysmy z kumpela wszystkie odcinki :mrgreen:

Facet podrozowal po calym swiecie i w kazdym hotelu byl telefon Bratek na wyposazeniu :lol:

A serial w ogole wspanialy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojej uciesze we wtorki, po północy (dlaczegooo??) w TVP1 można obejrzeć "Kabaret Starszych Panów" :smile: . Staram się regularnie co wtorek zasiąść w fotelu, moim zdaniem to kwintesencja dobrego smaku i klasy, takich ludzi jak Przybora i Wasowski już chyba nie ma i obawiam się ze nie będzie, echhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojej uciesze we wtorki, po północy (dlaczegooo??) w TVP1 można obejrzeć "Kabaret Starszych Panów" :smile: . Staram się regularnie co wtorek zasiąść w fotelu, moim zdaniem to kwintesencja dobrego smaku i klasy, takich ludzi jak Przybora i Wasowski już chyba nie ma i obawiam się ze nie będzie, echhhh...

 

Nie lepiej wejść na http://www.youtube.com niż po północy oglądać? :wink:

 

 

Zoofile :mrgreen:

 

Widac moda z technicznego - WiS mowil o uczuciach, a Ty o mechanice :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie leci na TVP1 - "07 zglos sie", jakby ktos mial chec obejrzec :D

 

o tej porze na rotacji w inny dzień jest Redaktor Maj czyli "Życie na gorąco" :) (fajnym fiacikiem 125p sobie pomyka po świecie)

Kiedys w wakacje albo w ferie obejrzalysmy z kumpela wszystkie odcinki :mrgreen:

Facet podrozowal po calym swiecie i w kazdym hotelu byl telefon Bratek na wyposazeniu :lol:

A serial w ogole wspanialy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

taki nasz komunistyczny James Bond :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - mam komplet na DVD, tez uwazam, ze to absolutne mistrzostwo swiata :cool:

 

I z tego miejsca bardzo serdecznie Cię pozdrawiam... :cool:

 

Nie lepiej wejść na http://www.youtube.com niż po północy oglądać?

 

Pewnie, że można :wink: . Ale nie ma tej adrenalinki, wiesz, zdążę-nie zdążę, rodzinka śpi-nie śpi, pies chce siusiu-czy przeczeka, ktoś mi będzie przeszkadzał-albo nie itd. ... :twisted:

A poza tym... Starsi Panowie i youtube??? Bleh....

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nigdy specjalnie za tv nie przepadałem. Zresztą prawda taka że jak już zasiądę przed telewizorem to po 5-10 minutach (bo tyle mniej więcej zajmuje przelecenie przez ok 60 programów z kablówki) i tak dochodzę do wniosku że w zasadzie to nie ma co oglądać więc zabieram zabawki i wracam do swojego pokoju. Nawiasem mówiąc w domu mamy dwa telewizory, jeden u rodziców w pokoju, drugi u mnie. I taki ze mnie widz ambitny że telewizorek który mam u siebie od blisko dziesięciu lat po dzień dzisiejszy nie doczekał się podpięcia kablówki/anteny i nadal służy mi jedynie do pogrywania na konsoli. Jeżeli więc zasiadam przed tv celem oglądnięcia czegoś to robie to z premedytacją o ściśle wyznaczonych porach, oglądając fakty, bądź programy publicystyczne pokroju Teraz My, Co z tą Polską bądź Szkło Kontaktowe (lubię taką propagandowo-wywrotową publicystykę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nigdy specjalnie za tv nie przepadałem. Zresztą prawda taka że jak już zasiądę przed telewizorem to po 5-10 minutach (...) dochodzę do wniosku że w zasadzie to nie ma co oglądać więc zabieram zabawki i wracam do swojego pokoju.

 

Kojin, może to wina tych zabawek co je zabierasz przed telewizor? Czasami niektórzy wyrastają z drewnianych klocków pluszowych misiów itp. czego efektem jest, że im się szybko nudzą. A może to wina rodziców? Te pogardliwe spojrzenia, kiedy bawisz się tymi zabawkami przed telewizorem każą Ci uciekać do pokoju?

Chcesz o tym porozmawiać?

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz o tym porozmawiać?

 

 

:mrgreen:

 

Wiesz, bez urazy ale to sprawa pomiędzy pomiędzy mną i moim dildo :mrgreen:

Nie lubimy jak ktoś staje między nami :mrgreen:

 

Ale zawsze pamętaj : "Liga broni, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi", jakby co, wal jak w dym :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam kotleta, bo dziś TVN Turbo przeszło samo siebie (no może nie dziś, tylko wcześniej, ale ja widziałem to dziś). Otóż w programie "Jazda próbna", z boxterem i z4 strzelili takiego babola (scena przedstawiania boxtera przez dealera)

 

"...egemplaż z przed..."

 

Takie dwa byki obok siebie, to niemała gratka :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...