Skocz do zawartości

Porady AGD


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, B-52 napisał:

co ona (ta pompa) robi inaczej, jak jest, a co jak jej nie ma

 

Zwykłej suszarki na grzałkę nigdy nie miałem, ale domyslam się, że po prostu grzeje powietrze, ciuchy i potem tą wilgoć wydmuchuje do pomieszczenia. Suszarka z pompą ciepła oprócz tego że inaczej generuje ciepło, to potem jakoś skrapla tę wilgoć i odprowadza do pojemnika lub kanalizacji. Myślę że ciepło krąży tak jakby w obiegu zamkniętym. W pomieszczeniu gdzie stoi nie jest ani cieplej ani mokrzej. Najbardziej szokują mnie ilości kudłów jakie zostaja na filtrze po suszeniu. Tak z jedna skarpetka się dematerializuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Urabus napisał:

to ja chciałbym zapytać o pralko-suszarkę.

 

Mam pralko-suszarke... Zgadnijcie jakiej firmy :D Zabralem ja z mieszkania bo nic innego by tam sie nie zmiescilo. Trzeba bylo suszyc pranie w urzadzeniu a nie na suszarce bo mieszkanie by sie zpieczarkowalo ;) Obecnie w domu pewnie bym zmiescil pralke i suszarke ale ta super sie sprawuje i ogolnie szkoda kasy bylo. Pranie i suszenie do prawie pelnej suchosci trwa lekko 4h i to moze byc zmiechecajace dla niektorych. U nas przy rodzinie 2+2 (dzieci: 9 i prawie 2) takie combo daje rade. Pranie leci co kilka dni ale jak juz leci to np. 3 z rzedu :D Schowalismy pralke pod blat lazienkowy z zachowaniem dylatacji zeby miala jak odprowadzac cieplo i jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, subleo napisał:

A teraz sobie trzeba sobie wyobrazić, że jesteśmy w trakcie gotowania, coś się gotuje na płycie, obok coś się smaży, coś jest w trakcie krojenia, ręce ubabrane czymkolwiek ... i masz przejść tor przeszkód, żeby ustawić piekarnik. No porażka ;)

 

Dlatego jednym z moich priorytetow przy wykanczaniu domu czy wybieraniu sprzetu byla latwosc obslugi. Jak najmniej paneli dotykowych. No w pralce sie nie dalo i czesc jest sensorycznych ale tam lapy czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chudy_b napisał:

Tak z jedna skarpetka się dematerializuje

 

Znikające skarpetki to standard... ale od kiedy jest moda na różnorodność śmiało można zakładać skarpetki nie do pary ;) 

 

2 godziny temu, yARO_81 napisał:

Zgadnijcie jakiej firmy

 

Posty z Off Topic nie zliczają się w liczniku... więc możesz powiedzieć od razu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Urabus napisał:

Posty z Off Topic nie zliczają się w liczniku... więc możesz powiedzieć od razu :mrgreen:

To było pytanie retoryczne :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, llkuba napisał:

 

Takich ludzi z poczuciem humoru tu potrzeba :biglol:.

Cieszmy się takimi Forumowiczami, bo kończą w dziale Sprzedam i znikają ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Cieszmy się takimi Forumowiczami, bo kończą w dziale Sprzedam i znikają ;)

 

Za pierwszym razem na szybko przeczytalem i zrozumialem "cieszmy sie, ze znikaja" :P

Do dzialu Sprzedam jeszcze mi brakuje troche :foch: Ale wiem wiem. Moje poczucie humoru jest tak za****ste, ze chcecie mnie tutaj jak najdluzej. Przy moim 99 poscie nagle zmieni sie regulamin dzialu Sprzedam na 200 postow :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yARO_81 napisał:

Za pierwszym razem na szybko przeczytalem i zrozumialem "cieszmy sie, ze znikaja" :P

Czasem i tak bywa :mrgreen:

 

4 minuty temu, yARO_81 napisał:

Przy moim 99 poscie nagle zmieni sie regulamin dzialu Sprzedam na 200 postow :oops:

Brawa za kreatywność :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, yARO_81 napisał:

 

Juz byscie sie zlitowali z tym ogloszeniem... Przyrost reputacji 600% w 2 dni. Takiego forum chyba nie pamieta. 

Ale my chcemy, żebyś został jak najdłużej :P

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Ale my chcemy, żebyś został jak najdłużej :P

 

Ale ja nie uciekne. Obiecuje. Sprzedam Subaru i bede dalej zaszczycal Was swoja obecnoscia. Na forum Civic, mazdaspeed, Accord dalej zagladam :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypomniało kawał o Milicjantach.

 

W piękny słoneczny dzień Milicjant stoi przed automatem do wody, wrzuca złotówkę ... wypija wodę i dalej wrzuca.

Za nim kolejka ...  . 

W końcu ktoś nie wytrzymał i krzyczy: Panie długo będziesz Pan tam tak stał.

Milicjant odpowiada: Panie ja cały czas wygrywam.

 

:biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yARO_81 napisał:

W sumie to ewidentnie nalezy sie jakis ban lub chociaz ostrzezenie dla osob tutaj nie wypowiadajacych sie w temacie :spam:

O widzę, że aspirujesz na moderatora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aga napisał:

Jeśli masz na sprzedaż spec.C, type R, RA albo coś innego, baaaardzo wyjątkowego z gamy aut Subaru, jesteś  na forum od dawna, ale nie masz 100 postów, napisz do mnie, ale jeśli to zwykłe Subaru, nie zawracaj mi głowy...

 

Aga... Ja mam 2,0R, to tez R. I nie mam 100 postow. I jest bardzo wyjatkowy bo drugiego takiego nie ma. Zrobimy cos z tym?

Edytowane przez yARO_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, yARO_81 napisał:

 

Aga... Ja mam 2,0R, to tez R. I nie mam 100 postow. I jest bardzo wyjatkowy bo drugiego takiego nie ma. Zrobimy cos z tym?

 

Przyjedź wyprodukowałem specjalną naklejkę dla Ciebie:

 

 

IMG_20210514_114150.thumb.jpg.87e832485db28adc993dd250f73664e8.jpg

 

Będzie łatwiej :rolleyes: :hi:

 

Wystarczy z tyłu przykleić na klapie.

 

 

:mrgreen:

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...