Skocz do zawartości

Przycisk power


Muminken

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym napisać, że w trybie Power automat dostawał skrzydeł , ale tak nie było. Natomiast Snow dawał mi na zasnieżonych, podhalańskich drogach (może złudne) wrażenie zwiększonej trakcji. Start z drugiego przełożenia, "mniej" mocy na kołach.
Tak czy inaczej - przycisk jest, odczuwalnego wow nie robi, jeśli to było do mnie pytanie, Panie Dziedzic

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 13:32, radekk napisał(a):

Power nie kojarzę żebym miał w którymkolwiek Subaraku. SI-Drive to kojarzę gdzieś od 2007 w którym było można było odczuć różnicę pomiędzy trybami. Więc wydawało mi się że Power to współczesny wytwór.

Mam w Outbacku 1999, różnica odczuwalna w zachowaniu skrzyni , nie w prędkości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 08:40, radek_shin napisał(a):

Chciałbym napisać, że w trybie Power automat dostawał skrzydeł emoji16.png, ale tak nie było. Natomiast Snow dawał mi na zasnieżonych, podhalańskich drogach (może złudne) wrażenie zwiększonej trakcji. Start z drugiego przełożenia, "mniej" mocy na kołach.
Tak czy inaczej - przycisk jest, odczuwalnego wow nie robi, jeśli to było do mnie pytanie, Panie Dziedzic emoji4.png

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie. Wow nie robi, ale ma swoje funkcje, które SĄ ODCZUWALNE, ale jak widać niektórzy ,,znafcy " i reszta ,,fachowców" uważa to tylko za lampkę czy inną żarówkę 

  • Zmieszany 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...