Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę dać sobie ignora na ten temat bo mnie coś trafi zaraz :evil: :wink:

 

Pumex widzę, że nie tylko ja jeszcze jeżdżę z naklejką z Nikona :twisted:

Tak patrzę po tych fotkach. Śniegu za wiele nie było. Udało Wam się lepiej pojeździć po białym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film będzie jutro. :cry: Nie udało się na dzisiaj, bo nie mam laptopa i nie mam jak przerzucić danych z nagrywarki na kompa swojego. Tak więc... cierpliwości. :wink:

 

Co do naszego spotkania to było super ale mam kilka postulatów:

1) Jak upalamy (dzikujemy :razz: ) to powinniśmy lepiej to zorganizować. Tak żeby nie było sytuacji, że jedni jadą pod górę a drudzy w dół. :shock: Mamy radia, więc problem łączności nie istnieje. Bezpieczeństwo ponad wszystkim.

2) Powinniśmy sobie zrobić pierwszego dnia zdjęcie grupowe póki auta były czyste a my w miarę wyraźni. :wink:

3) Powinniśmy utworzyć fundusz mandatowy na wypadek gdy w policyjne sieci wpadnie jedna załoga i odpowie za wyczyny całej kolumny. :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film będzie jutro. :cry: Nie udało się na dzisiaj, bo nie mam laptopa i nie mam jak przerzucić danych z nagrywarki na kompa swojego. Tak więc... cierpliwości. :wink:

 

Co do naszego spotkania to było super ale mam kilka postulatów:

1) Jak upalamy (dzikujemy :razz: ) to powinniśmy lepiej to zorganizować. Tak żeby nie było sytuacji, że jedni jadą pod górę a drudzy w dół. :shock: Mamy radia, więc problem łączności nie istnieje. Bezpieczeństwo ponad wszystkim.

2) Powinniśmy sobie zrobić pierwszego dnia zdjęcie grupowe póki auta były czyste a my w miarę wyraźni. :wink:

3) Powinniśmy utworzyć fundusz mandatowy na wypadek gdy w policyjne sieci wpadnie jedna załoga i odpowie za wyczyny całej kolumny. :twisted: :wink:

 

 

ad 1 )dokladnie tak jak napisales trzeba zamkanc jakis odcinek dla lepszego dzikowania

ad 3 ) fundusz jak najbardziej tylko co w przypadku kiedy nikt nie dostanie mandatu domyslam sie, ze kasa na przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 )dokladnie tak jak napisales trzeba zamkanc jakis odcinek dla lepszego dzikowania

zamknac mozna nieformalnie - stawiajac samochody z CB. Koszt oficjalnego zablokowania odcinka to pare tysiecy PLN

ad 3 ) fundusz jak najbardziej tylko co w przypadku kiedy nikt nie dostanie mandatu domyslam sie, ze kasa na przelew.

dostaniesz kase na fundusz "cytrynówkowy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknac mozna nieformalnie - stawiajac samochody z CB. Koszt oficjalnego zablokowania odcinka to pare tysiecy PLN

Nie no jasne, że chodzi o nieoficjalne zamknięcie kawałka drogi. W górach to nie problem.

 

dostaniesz kase na fundusz "cytrynówkowy"

Błagam, nieeeeeeeeeeee. :shock:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle: qrwa!! dlaczego mnie tam nie bylo ;(;(;( cala zime czekam na snieg, a wy go znalezliscie!:) i jeszcze ta cytrynowka :P pozdrawiam i mam nadzieje ,ze do szybkiego zobaczenia w podobnych okolicznosciach i wnoszac po podziekowaniach - w rownie udanym skladzie;) yo

 

[ Dodano: Czw Lut 07, 2008 9:56 am ]

btw. wie ktos moze czy jest i jak daleko od nas ( ok. swidnicy) snieg na drogach?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary i tak cie podziwiam po takiej dawce tak sie trzymales. Ja bym juz pewnie lezal pod stolem

:twisted:

 

Wybaczcie ale publikacja filmu z naszych minichlejad się odkłada. Po cierpliwym oczekiwaniu na to aż film się wyrenderuje okazało się, że plik wynikowy to jakaś sieczka. :evil: W dodatku jutro odwożę kolegę do Pragi i czasu niet. Tak więc... cierpliwości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak czytam i nie widzę gratke za namiar na śnieżną drogę :razz:

Gdyby nie cynk siedzielibyście w deszczu w srebrnej a nie spalonej.

W rozliczeniu przyjmę cytrynę :mrgreen: do organizmu jak się w końcu pojawię.

Jam jest jak stary góral:) wsztko Wam powiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z filmem?

Walczę. :cry: Babrałem się Adobe Premiere ale za Chiny nie chciało się dobrze wyrenderować na koniec. :evil: Przerzuciłem się na WMM i postaram sie dzisiaj szybko coś wymodzić. A tak w ogóle to ostatnio czasu nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...