Skocz do zawartości

Chromowany grill Prodriva


Saval

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru Benelux jakos musialo sie pozbyc ostatnich sztuk (szczegolnie, ze do niedawna wisialo nad nimi widmo CO2

 

No właśnie - może Ty się orientujesz, ossso kaman z tym CO2 vs. sprzedaż subaraków, bo myśmy debatowali w wątku o imprezie 2008 i nikt nie znalazł ostatecznej odpowiedzi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Subaru Benelux jakos musialo sie pozbyc ostatnich sztuk (szczegolnie, ze do niedawna wisialo nad nimi widmo CO2

 

No właśnie - może Ty się orientujesz, ossso kaman z tym CO2 vs. sprzedaż subaraków, bo myśmy debatowali w wątku o imprezie 2008 i nikt nie znalazł ostatecznej odpowiedzi... :roll:

 

Wiem tyle ile tam napisalem.

Pierwszy raz jak zagailem dilera, mowil ze zamowili WRXy ale FHI nie potwierdzilo zamowienia bo sie boksowalo z Europa o poziom emisji CO2.

Kolejnym razem jak bylem finalizowac umowe powiedzial, ze w pazdzierniku bedzie mial 5 nowych WRXow, i ze na cala Europe bedzie ich 700 bo jacys jajoglowi zrobili "CO2 data crunching" i wyszlo im ze do europejskiego limitu maja miejsce na 700 sztuk.

 

W przyszlym tygodniu odbieram auto to pociagne goscia za jezyk.

 

Dam raport z wywiadu.

 

Saval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem: grill, galka i dywaniki Prodriva sa w cenie auta (sporo nizszej od katalogu)....Subaru Benelux jakos musialo sie pozbyc ostatnich sztuk (szczegolnie, ze do niedawna wisialo nad nimi widmo CO2).

 

Nic dziwnego. Dywaniki Prodrive są tańsze i gorsze od zwykłych z napisem WRX. :roll: W MY03-05... może w MY06-7 coś poprawili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przyjdziesz do sklepu i powiesz, że jesteś zainteresowany dyskami 320GB to ucieszysz się jak sprzedawca poda Ci dwa dyski 160GB albo cztery sztuki 80GB? :mrgreen:

 

Jakby podał 3 po 160 lub 5 po 80 to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki Prodrive są tańsze i gorsze od zwykłych z napisem WRX.

 

Nie wiem, czy z prodrivem tak jest, ale wiem na pewno, że dywaniki bez napisu "subaru", zrobione z twardego, mięsistego materiału, które można kupić w ASO/dostać z nowym wozem "w promocji", są dużo lepsze i trwalsze, niż te z napisem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki Prodrive są tańsze i gorsze od zwykłych z napisem WRX.

 

Nie wiem, czy z prodrivem tak jest, ale wiem na pewno, że dywaniki bez napisu "subaru", zrobione z twardego, mięsistego materiału, które można kupić w ASO/dostać z nowym wozem "w promocji", są dużo lepsze i trwalsze, niż te z napisem :twisted:.

 

Ja wiem, że w czasach całkiem fajnych i ładnych dywaników z napisem modelu auta i występujących w standardzie, była felerna seria która nie wytrzymała nawet 2 tygodni od kupna auta, a podczas reklamacji których SIP powiedział mojej matce, że "źle wsiada do auta". Wiem jeszcze, że te, które po walce dali nam w zastępstwie, mające napis Prodrive do dziś dzień się nie podarły, ale były tańsze od tamtych i tylko na przód (na tył też niby coś jest, ale ten ochłap materiału jest mniejszy od podeszew butów). Nie wiem jak się mają te z napisem Prodrive do tych bez niczego, nie wiem też o których z napisem mówiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się mają te z napisem Prodrive do tych bez niczego

 

Też nie wiem, ale wiem, że te bez napisu ponoć były najtrwalsze.

 

nie wiem też o których z napisem mówiłeś.

 

Na początku o tych z napisem "impreza", potem o tych, które wciska ludziom Az :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, ale one nie mają żadnego mocowania. Te z napisem WRX miały i na kołek i na rzepy no i były wliczone w cenę auta, więc jeszcze tańsze niż pasztetowe. Widziałem je w kilkuletnich WRXach więc wiem, że bywały trwalsze niż 2tyg serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...