Skocz do zawartości

Maska


Szczur

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2022 o 00:59, PotężnyWarmianin napisał:

Tak, ale zależnie czy kupisz z GT czy z Diesla mają inne wymiary. Przedlift/polift(GT, bo diesel jest tylko polift) tak samo, także lepiej wcześniej przymierzyć.

Nieprawda, maski są takie same. Potwierdzone info bo zakładałem do GT maskę z diesla. 

 

 

Edytowane przez BeQuiet
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pumex1 zmienił(a) tytuł na Maska
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, conradek napisał:

Ale tam idzie na ic, dodatkowe chłodzenie się przyda myślę, a tak to na silnik będzie spadać? Może nie na cewkę lub jakieś czujniki...

 

Niby tak, ale dosyć popularnym modem jest przenoszenie IC na front i nie słyszałem, by potem ktoś "zaślepiał" ten otwór z  powodów, które wspomniałeś...ale też o tym myslałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 21:34, Jojo80 napisał:

Odgrzeje temat.. też mam taki plan na maskę z wlotem ale pytanie co z wodą która poleci podczas jazdy w deszczu na silnik? Zakładałeś już tą maskę?

Mam H6 i wrzuciłem maskę z wlotem. Przed montażem jej wmontowałem we wlot siatkę (taką "tiuningową czarną), tak by liście mi nie wlatywały i zauważyłem, że po jeździe w deszczu silnik jest suchy :) do czasu jak otworzysz maskę, wtedy cała woda z maski i ta co się się gdzieś tam ostała we wlocie leci Ci na silnik xd Sprawdzałem już dwukrotnie otwierając powolutku maskę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...