Skocz do zawartości

SJS z Kajtkiem !!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jacek, spoko. Po prostu większość z nas miała świadomość, że piąty przejazd jest także na czas, zamiast odwołanej z powodu czasu trzeciej próby. Stąd nie rozumiem, dlaczego napisałeś "poza klasyfikacją".

 

Carfit, czekam na kolejny raz, warto było :) Swoją drogą dobrze pojechałeś foresterem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno cos w sierpniu zorganizujemy, dam znać. Powiem Ci szczerze ze Forek mnie zaskoczył ( mile ), byłem w szoku co on potrafi :!: tylko ten silnik :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, spoko. Po prostu większość z nas miała świadomość, że piąty przejazd jest także na czas, zamiast odwołanej z powodu czasu trzeciej próby. Stąd nie rozumiem, dlaczego napisałeś "poza klasyfikacją".

 

Carfit, czekam na kolejny raz, warto było :) Swoją drogą dobrze pojechałeś foresterem :cool:

krzychu - ja pierwsze slysze o tym, ze byla w planach 3 proba :neutral: . w ogole czesc jezdzona na czas

byla na poczatku troche nerwowa... bo spoznil mi sie filet :lol::mrgreen: i opuscilem czesc zapoznania.

wierz mi, poza klasyfikacja nie napisalem od tak, tylko dlatego ze zarowno od kajtka ,

jak i jednego z instruktorow uslyszalem ze przejazd dla tych co chca (z mierzonym czasem).

bylem zdrowo przegotowany, wiec wsiadlem do elwood'a (ale fajnie ci sti skreca :smile: i poslusznie boczy :grin: )

na prawy - alez ulga... klimatyzacja :mrgreen: .

z tego samego powodu zapewne daniel oddal przejazd darii, a tomek z miska odpuscil zupelnie.

podziwiam kondycje wiekszosci, ja mialem (troche) dosc juz przed obiadem :oops:

co do carfit'a i forysia... milo bylo ogladac ten duet w akcji :twisted: ... no i ta procedura startowa :twisted::mrgreen::lol:

jak bedzie sposobnosc, to tez chetnie pojawie sie nastepnym razem.

mam nadzieje, ze bedzie rowniez ola z kajtkiem (dzieki za przewozke :smile: ) - bardzo sympatyczni ludzie.

aha, zachecalem do odwiedzenia uleza - na pewno byloby bardzo ciekawie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...