Skocz do zawartości

SJS z Kajtkiem !!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oki wklejam w całości maila od SJS jakiego dostałem, myslę że bardzo ciekawe opcje.

Wariant II - kawiorowy niestety miejsc już brak, ale spoko beda nastepne terminy.

Planujemy wariant 1 a w dniu 20.lipca - termin jeszcze potwierdze.

 

No i tak jak obiecałem, kilka rozwiązań. Tak jak wspominałem wakacje to dla nas sezon ogórkowy stąd też mamy mało terminów kiedy jesteśmy na torze. Inaczej mówiąc mamy ograniczone możliwości dołączania Was do kogoś. W przeciwieństwie do terminów od września kiedy jesteśmy na torze praktycznie dzień w dzień. J Terminy spotkań gdy cały tor jest dla Was to wręcz ogromny wachlarz z którego można wybierać co się chce J

 

 

 

WARIANT I

 

Generalnie spotkanie nastawione głównie na rywalizację, ostrą jazdę, przyjemność. Na bazie rywalizacji typu SuperOES (z tym że tu robimy wiele zróżnicowanych tras po kilka przejazdów) robimy szkoleniowe przejazdy z instruktorami jako zapoznanie z trasą.

 

 

 

1a. Sobota – to bardzo trudny termin ponieważ generalnie wszystkie soboty wycinają nam firmy i automobilklub. Nawet teraz w wakacje mamy jedynie jeden termin wolny i jest to właśnie 11 sierpnia. Jesteśmy sami na torze. Aby każdy mógł się „nacieszyć” Kajtkiem ;-) proponuję grupę nie większą niż 12-14 osób. Na taką grupę dokładamy dwóch instruktorów SJS. Koszt dla Was to 400 zł.

 

 

 

1b. Dowolny dzień tygodnia – spotkanie z Kajtkiem nastawione bardziej na adrenalinę i rywalizację. Grupa 18-20 osób, 4 instruktorów. Jazdy szkoleniowe, kilka ćwiczeń w dwu grupach a następnie przejazdy na czas kilku prób. Koszt udziału w takiej formie to: 250 zł.

 

 

 

 

 

WARIANT II

 

Głównym trzonem spotkania jest szkolenie doskonalące technikę szybkiej jazdy. Aby wpasować się w tą idee zakładamy niewielką (4 osobową grupę) na którą przypada obok Kajtka drugi instruktor SJS. Szkolenie trwa cały dzień (godziny np. 9.00-16.00). W jego trakcie realizowany jest indywidualny program z techniki jazdy plus elementy jazdy sportowej nastawionej na walkę z czasem. Grupę dopasowujemy do obecnej w tym czasie na torze firmy lub grupy klientów indywidualnych. Spotkanie ma charakter jak to nazywacie „kawiorowy”. Czy będzie to weekend czy dzień tygodnia koszty mają się podobnie. Proponowany termin to 28 lipca. Koszt na osobę to 800 zł. Bardzo dużo jazdy, wiele przejazdów, kilka prób czasowych sprawdzających postępy.

 

 

 

 

 

Co sądzisz? To wstępna przymiarka, ale myślę że będzie ok. Sam program spotkania dopracujemy sobie z kajtkiem a będzie z pewnością nastawiony na jazdę na czas i urywanie kolejnych setnych sekundy J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuję. Mogę w tygodniu.

 

Wariant 1a. chyba najlepszy

 

Ważne, żeby jak najwięcej pojeździć pod okiem Kajtka.

 

PS. Gdzie jest najbliższy wulkanizator na Miedzianej Górze?

Czy można gdzieś zostawić opony w zamknięciu na torze - tak zeby nie dostały nóg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest najbliższy wulkanizator na Miedzianej Górze?

Nie wiem, czy całkiem najbliższy, ale blisko - drogą krajową w kierunku Kielc, po prawej stronie, może kilometr od miejsca, gdzie tor skręca z krajówki w las.

 

Bardzo porządny i sympatyczny facet, parę razy korzystałem. W razie potrzeby, mam gdzieś zapisany telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie, jest potwierdzenie terminu na 20.07. tj. piątek.

koszt 400zł grupa 12 osób, czyli wersja 1A

bardzo prosze o wpisywanie na listę , i równoczesne wpłacenie kasy na moje konto

Jezeli ktoś wplaci a z przyczyn niezależnych nie pojedzie, jedyną mozliwościa zwrotu kosztów jest, zastąpnienie kogoś z listy rezerwowej, bądź "podstawienie" innego zawodnika :twisted:

konto :

edwin mróz

33-300 nowy sącz

ul. gurgacza 14

69203000451130000005081730

 

1. carfit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. carfit

2. mati

3. Sebastian.R - potwierdzone wpłatą

4. Andrzej (evo ix)

5. Niebieski (es ti aj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...