Skocz do zawartości

Po prostu .... MUZYKA ....


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, skwaro napisał:

No to ode mnie też cos, genialne riffy od Slasha :)

....

Heh, od tej chcialem zaczac ten watek, ale w koncu padlo na voodoo, to jest po prostu genialny rock. Wiesz ze Slash stwierdzil ze to chala i nie chce tego na plycie, dopiero jakos go przekonali ze moze nie jest najgorsze :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, skwaro napisał:

No to ode mnie też cos, genialne riffy od Slasha :)

 

Właśnie u mnie leci :D

Zapodajcie coś jeszcze na drugą nóżkę ;) 

 

Ode mnie coś na rozbudzenie. Z przytupem :D

 

Edytowane przez malprz
  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze pociagnijmy chwile te gitary bo obszerny to temat, ale...

 

Co przerabiamy nastepne?

Zostajemy przy instrumentach? Perkusja, Hammondy, nie wiem klarnety, elektroniczne sample, czy moze zmieniamy troche kurs i coby bylo lekko i przyjemnie, ale juz troche wiecej pracy - np kapele jednego "przeboju", czy moze pozastanawiamy sie ktora dekada dala nam najwiecej muzycznie? A moze zajmiemy sie jakims jazzem lub klasyka, punkiem, popem, metalem...czy moze polskie granie, a moze muzyka swiata, a moze...

 

No wlasnie, co byscie chcieli? :)

Jakies propozycje?

 

 

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zmienię na coś co kojarzy mi się dobrze :) Kawałek z czasów studiów i nieprzespanych projektowych nocy. Brzmienie gitarowe to u mnie serce ale od czasu do czasu lubię coś innego.. w ramach rozwoju i odmiany :)

 

 

Wrzucam też coś co poznałam dzięki TF :)
 

 

Edytowane przez malprz
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i @malprz pozamiatala :)

 

No dobra to niech bedzie, cos co nam sie dobrze kojarzy, to ja moze dodam: LUB NIE :)

 

I historia coby to mialo jakis kontekst...

Jak sie ktos kiedys rozwodzil, lub ogolnie cos sie posypalo, a pewnie wszystkim sie cos kiedys wypieprzylo na boczek, to wiecie jakie to emocje i stany ducha:)

Wieeeec, pamietam jak sie rozwodzilem to sluchalem jakos nowej (wtedy) plyty Linkin Park.

I coby te historie do konca doprowadzic, troche nam obojgu zajelo poukladanie klockow na nowo, ale jestesmy w dobrych stosunkach, czasami cos sobie popiszemy, wszystko jest OK

Wiec przekornie jako przyklad na NIE, aczkolwiek jak na to popatrze teraz to raczej na TAK :)

 

 

pomieszane z tym:

 

 

Jak juz mowilem muzyka zycia :)

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, piwozniak napisał:

No dobra to niech bedzie, cos co nam sie dobrze kojarzy, to ja moze dodam: LUB NIE

A może dodać po prostu dlaczego ta muza/płyta/kawałek i co mnie niej "rozbiera" (i tu pole do popisu - genialna gitara, potężny bas, genialna perkusja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dr Zyber napisał:

A może dodać po prostu dlaczego ta muza/płyta/kawałek i co mnie niej "rozbiera" (i tu pole do popisu - genialna gitara, potężny bas, genialna perkusja).

Jasne, tylko wtedy bedziemy mieli mysle sporo linkow bo jest fajne i tyle, jak najbardziej OK w sumie, ale ja bym chcial troche wiecej :) 

Ale tu nie ma przepisow, regulaminow, odnosnikow, akapitow, jury, zarzadzajacych i komisji :)

 

Wiec kazdy moze wrzucic co chce i kiedy chce, jedynie prosilbym o jakis opis bo uwazam ze to jest po prostu ciekawe.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...