Skocz do zawartości

K&N Filters 33-2304 Filtr powietrza do Forestera SJ


mio1

Rekomendowane odpowiedzi

IMO Nie warto. w którymś wątku wklejałem zdjęcie wkładki k&n robionej pod światło . To medium filtrujące moim zdaniem nie ma prawa zatrzymać drobinki np piasku. Możesz narobić sobie więcej kłopotów niż zyskasz  ( łącznie z możliwością zatłuszczenia olejem z filtra czujnika w dolocie )  Dolot w środku w hondzie po tym filtrze był zwyczajnie brudny. Ale jeżeli nie boisz się kosztów związanych z naprawą Subaru to zakładaj :mrgreen::mrgreen: 

e0132d6017d4c402.jpg

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się przekonać robiąc test na własne ryzyko oczywiście. Wyjmij całkiem filtr lub użyj dziurawego starego by złożyć obudowy i się poprostu przejedź. Teraz kurzu nie ma to ryzyko prawie zerowe. Myślę, że będzie gorzej jechał ale mogę się mylić.  A tak na poważnie to producent dokładnie obliczył co i jak. Kij ma dwa końce zależy na który patrzysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o filtr powietrza to akurat podobnie jak z tym do oleju.., polecam OEM - droższe ale zawsze pewniejsze..

Jak chcesz kombinować to ewentualnie z filtrem kabinowym, ale tamtych lepiej nie zmieniaj na inne. Ewentualne ryzyko niewspółmierne do kosztów..

Sam tak robię, bo rozmawiałem z "mądrzejszymi" od siebie w temacie..

 

Edytowane przez Cougar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...