Jump to content

K&N Filters 33-2304 Filtr powietrza do Forestera SJ

mio1
 Share

Recommended Posts

IMO Nie warto. w którymś wątku wklejałem zdjęcie wkładki k&n robionej pod światło . To medium filtrujące moim zdaniem nie ma prawa zatrzymać drobinki np piasku. Możesz narobić sobie więcej kłopotów niż zyskasz  ( łącznie z możliwością zatłuszczenia olejem z filtra czujnika w dolocie )  Dolot w środku w hondzie po tym filtrze był zwyczajnie brudny. Ale jeżeli nie boisz się kosztów związanych z naprawą Subaru to zakładaj :mrgreen::mrgreen: 

e0132d6017d4c402.jpg

Edited by Karas

Możesz się przekonać robiąc test na własne ryzyko oczywiście. Wyjmij całkiem filtr lub użyj dziurawego starego by złożyć obudowy i się poprostu przejedź. Teraz kurzu nie ma to ryzyko prawie zerowe. Myślę, że będzie gorzej jechał ale mogę się mylić.  A tak na poważnie to producent dokładnie obliczył co i jak. Kij ma dwa końce zależy na który patrzysz.

Jeżeli idzie o filtr powietrza to akurat podobnie jak z tym do oleju.., polecam OEM - droższe ale zawsze pewniejsze..

Jak chcesz kombinować to ewentualnie z filtrem kabinowym, ale tamtych lepiej nie zmieniaj na inne. Ewentualne ryzyko niewspółmierne do kosztów..

Sam tak robię, bo rozmawiałem z "mądrzejszymi" od siebie w temacie..

Edited by Cougar