Skocz do zawartości

wymiana stacji multimedialnej w outbacku z USA na taka samą z UE


skomiel

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, bombelllooo napisał:

Można ale cena chyba zabija:) cos koło 23k w serwisie:)

stacje europejskie będą, mapy również.

Ale Farenheit dalej zostaną. 

A jak wygląda kwestia wgrania software-u i przeprogramowania na EU, co udawało się w starszych modelach? Czy jest to niemożliwe ze względu na specyfikę stacji multimedialnej?

Czy jeszcze nie ma takich możliwości?

Edytowane przez olo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olo11 napisał:

A jak wygląda kwestia wgrania software-u i przeprogramowania na EU, co udawało się w starszych modelach? Czy jest to niemożliwe ze względu na specyfikę stacji multimedialnej?

Czy jeszcze nie ma takich możliwości?

Aktualnie nie słyszałem aby była taka możliwość. 
Jeśli komuś zależy na DAB to nigdy nie będzie to możliwe bo w USA jest SXM a w Europie DAB. Dodatkowo w samochodzie należałoby wrzucić instalacje anteny do odbierania sygnału radia naziemnego cyfrowego. Hardwarowo radia się różnią również w poprzednich modelach.

Pewnie z czasem będzie możliwość konwersji takich jednostek. ale mowa o częstotliwościach radia FM/ językach oraz mapach. DAB bez wymiany nie ruszy na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 12:54, skomiel napisał:

witam

czy jest możliwość podmiany stacji multimedialnej z subaru outbacka VI wersja z USA  na stacje europejska ( orginalną).

 

Szanowny Panie,

 

Niestety, nie posiadamy informacji, aby którakolwiek z naszych ASO Subaru przeprowadziła taką wymianę. 

Wiemy natomiast, że sama wymiana stacji multimedialnej nie wystarczy, należy również dokonać gruntownej modyfikacji instalacji elektrycznej. 

ASO Subaru w Europie nie zostały przeszkolone do przeprowadzania takich modyfikacji. 

 

Pozdrawiamy

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 14.12.2021 o 12:54, skomiel napisał:

witam

czy jest możliwość podmiany stacji multimedialnej z subaru outbacka VI wersja z USA  na stacje europejska ( orginalną).

Ja przestroiłem i jest git :) Wszystko śmiga jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2022 o 13:20, Bootsy napisał:

Ja przestroiłem i jest git :) Wszystko śmiga jak należy.

Przestroiłeś starszą rocznik 18-19 USA. A mowa tutaj o OBK 6(VI) czyli 2019-  ten ogromny panel.. 

Z ciekawostek nowy outback/legacy europejski nie ma możliwości odbioru DAB. Brak zainstalowanego tunera DAB. przynajmniej rocznik 2021:))

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bombelllooo napisał(a):

Z ciekawostek nowy outback/legacy europejski nie ma możliwości odbioru DAB. Brak zainstalowanego tunera DAB. przynajmniej rocznik 2021:))

Jeździłem zeszłej zimy MY21 i wydaje mi się, że miał DAB. Zresztą w specyfikacji MY21 jak i MY22 DAB też figuruje we wszystkich opcjach wyposażenia. Może z jakiegoś innego rejonu (też Europy jako kontynentu) to auto było?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...