Skocz do zawartości

konkursy


Ficior

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem LoLem?Bo to wlasnie o to chodzi zeby na takich forach wypowiadac to co sie mysli i czuje.Tylko problem tkwi u Was z tym, ze jezeli napisze cos nie po waszej mysli to odrazu jestem LoLem.A Ty jestes ROTFLem kolego!!!Zaprzeczyles idei wolnosci przekonan dla ktorej to idei zostalo stworzone to forum.Osmieszyles sam siebie.To jest wlasnie ten klimat(a raczej jego brak) o ktorym pisalem wczesniej.Gdy ktos napisze to co mysli a nie to co inni chca uslyszec to odrazu zostaje przekreslony.Gratuluje takiego klimatu forum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, jeśli odwiedzam jakieś tam forum i stwierdzam, że mi się nie podoba, że nie ma klimatu blablabla itd., to się wcale nie loguje tylko klikam na taki krzyżyk w prawym górnym rogu i koduje sobie żeby tam nigdy już nie zaglądać.

Po co ttracić czas na coś co nie jest interesujące, nie rozumiem :roll:

 

Ty, Klimatyczny Kolego od pierwszego posta tutaj zajmujesz się jedynie krytyką, nie wiem po co?

Czy to z nadmiaru wolnego czasu, czy może masz jakiś wyższy cel, o którym nam maluczkim niedane będzie wiedzieć?

 

pozdrawiam

nieklimatyczny marcinJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczyles idei wolnosci przekonan dla ktorej to idei zostalo stworzone to forum.Osmieszyles sam siebie.To jest wlasnie ten klimat(a raczej jego brak) o ktorym pisalem wczesniej.

wolność przekonań i słowa na forum jest...jakoś do tej pory nikt nie narzekał...ale oprócz tej wolność jest jeszcze regulamin :!: i wygląda na to że się z nim nie zapoznałeś

Gdy ktos napisze to co mysli a nie to co inni chca uslyszec to odrazu zostaje przekreslony..

jak piszesz w ktorymś juz poscie z kolei jedno i to samo to sie nie dziw....jesteś zarejestrowany na forum juz ladnych kilka dni,widzisz jak tu jest....nie podoba sie to ****** nikt cie tu na siłe nie trzyma

Osmieszyles sam siebie.

taaak?....naprawde? kiedy?

Gratuluje takiego klimatu forum!!!

dzięki w imieniu wszystkich forumowiczów :D .nareszcie coś mądrego napisałeś

 

 

 

apel do moderatora...chyba sie zbyt mocny OT zrobił...myśle ze topica czas zamknąć

 

pazdrawiaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jesteś LOL-em gościu...no coments

 

 

A Ty jestes ROTFLem kolego!!!

 

 

Ja tak zbytnio nie rozumiem o co z tymi LOLami i Rotflemami gosciami kolesiami i kolegami chodzi, nawet nie wiem czy cytaty dobrze wkleilem bo znac sie zabardzo znam, natomiast Matki Boskiej Forumoskiej i Farmacełtycznej nikt na oczach moich obrazać nie bedzie, bo szacunkiem i wielkim uznaniem darzyć zawsze bede, (chociazby za rady cudotfórcze co mnie dziecko do zdrowia przywróciły) i wszystkie forumowicze powinny jak komplikarory dalej sie wlaczac beda to na przyjacielska rozmowe przy kawie pana ficiora zaprosze :) i w milej atmosferze argumentami bezwzglednymi przekonam ze nima jak u mamusi :twisted: No bo co by bylo jakby obrazliwe slowa w strone mamusi kierowane na wontrobie osiadly i by mamusia nas zostawila na pastwe losowa?? :?: :?: :?: ?? :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole siedziec na forach gdzie klimat juz jest obecny.Polecam oblukac forum psxextreme jezeli lubi pan gry wideo(konsolowe)-tam dla przykladu klimat leb urywa.

 

Różnica właśnie jest taka. Ty rżniesz w gierki, tutaj większość ludzi jeździ furakami z gierek. Czaisz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ficior

 

Nie bardzo rozumiem do czego dazysz wytykajac uzytkownikom tego Forum to i tamto (BTW - sam jestes uzytkownikiem, wiec.....), ale jak kazde Forum i to rzadzi sie swoimi prawami. Byc moze one ci nie pasuja, byc moze uwazasz, ze sa nie do konca poprawne .... trudno - demokracja polega m.in. na tym, ze wolno nam wszystkim obracac sie wlasnie w takim klimacie i jezeli komus on nie pasuje .... trudno, jak napisal WRC fan - nikt cie tutaj nie trzyma, a jak bedziesz probowal dalej tlumaczyc nam, ze tutaj jest BE, a tam jest CACY to po prostu zobaczysz inna strone demokracji.

 

Nie slyszalem, zeby ktos z naszych Forumowiczow wchodzil gdzies i mowil, ze "u nas jest fajnie, a wy macie glupie forum". Administruje natomiast wieloma forami i stwierdzam, iz na tym forum akurat panujace "rodzinne" klimaty najbardziej da sie odczuc.

 

Chcemy tworzyc klimat nam odpowiadajacy - dlatego zostaja tylko ci, ktorym on pasuje. Jest to Forum, ktore odzwierciedla odczucia posiadaczy i milosnikow Subaru - nie samej firmy, ktora przez osobe Padre Directore moze zawsze skomentowac i skierowac na inne tory nasze wypowiedzi.

Jezeli to ci nie pasuje - nie czuj sie obrazony jezeli napisze - zmien Forum. Nas nie przekonasz, ze zle nam jest tutaj.... ja przynajmniej lubie ten klimat, a mysle ze inni rowniez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...