Skocz do zawartości

konkursy


Ficior

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wystarczo ci stringi z napisem SUBARU na .......sznurku. Ja moge zafundować litre bolsa z narukiem " MATKA CHRZESNA EDYSZYN"

Na autko cza mieć pinionżki, a w nagrode można dostać gumy .......Unimil..........zimówki .........z futerkiem.

 

Matka co na swoje zapierdzielała jak osioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w Polsce jest miejsce zeby zarobic 200tys.?(Legalne-rzad odpada)Jak mi takie wskarzesz to ruszam z miejsca.A jak niekumasz bazy to moze pomoze baranek w sciane!

 

Baranek to jes dobry pomysł. Stosuje go dwa razy dziennie, tyko z innego powodu ale stać mie na remont ty ściany co tydzień. Graj w lotto.

 

Buziaki

Matka

Ps. Ciekawe sformułowania. Po dłuższym namyśle skumałem baze. Jes COOL ............... czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz szczescie koles ja niemam tyle kasy i kombinuje.Ciesz sie z tego co masz!

 

Nie mam specjalnie ostatnio powodów do radości. A na to co mam zapierdzielam już trzydzieści lat ...... koleś. Więcej wiary. Z nieba to ci tyko może pieron przywalić. Uśmiech na morde, pożyczka i otwierać jakiś bisnes. Bedom dudki, bedzie STI. A ty od razu byś chciał wygrać. A kto ci to utrzyma ?

 

Matka - siwa stara rura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze ja tym bede jezdzil???Postawie na srodku pokju i napiecie podam!!! Jak bym to mial to napewno bym niejezdzil bo umarl bym na zawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zo kolesia to gorace PRZEPRASZAM-szacunek do starszych musi byc!!!

 

No ........... tak jaby sie pogubiłem, za często nicki zmieniasz. Na tym forum wystarczy sie dostosować do ogólnej atmosfery i nie bedzie czeba przepraszać. Jak poczytasz to zakumasz baze, że to forum sie troche różni od innych.

Zycze miłego pobytu.

 

 

Matka forumowa - nie drażnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niepamietam

Znaczy ........masz to samo chorobe co ja ????????????? Z tem Niemcem mieszkasz ????????? Altzhaimerem ?????????? No ale to nie jes choroba niemowlęca. Świat zwariowal, dzieci majo skleroze.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niepamietam

Znaczy ........masz to samo chorobe co ja ????????????? Z tem Niemcem mieszkasz ????????? Altzhaimerem ?????????? No ale to nie jes choroba niemowlęca. Świat zwariowal, dzieci majo skleroze.

 

Mamusia

 

chyba z nasza forumowa Mamusia jest zle... zapomina o tym, ze nie pamieta... trza zrobic sciepe na jakis leczniczy syropek na spirytusie, lub moze lepiej sam spirytus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pan Biela to niby wszechweidzacy jest i nieomylny! Wszystkim wytyka, pomarzyc ze do wygrania WRX STi bedzie niewolno.Znalazl sie "debesciak" ktory wszystkimi chce rzadzic.Mowi o klimacie tego forum? Jak kocham subaru tak to forum niema klimatu przez takich jak pan, panie Bilela!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ficio, pozory mylą :!:

 

BTW wierz mi, że każdy chciałby dostać/wygrać/odziedziczyć/znaleźć i zasiedzieć :wink: STi, ale w 99% przypadków szybciej na niego zarobisz, niż Ci spadnie z nieba.

pozdrawiam i więcej luzu, a na Matke mi tu głosu nie podnosić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pan Biela to niby wszechweidzacy jest i nieomylny!

 

Kiedyś moje własne dzieci tak do mnie mówiły. Dzisiaj chodzimy razem na piwo.

 

to forum niema klimatu przez takich jak pan, panie Bilela!!!

 

Nazywam się Biela.

Ja swój okres buntu przechodziłem jakoś tak.... za Łokietka. Ale dobrze go pamiętam.

Życie jest brutalne i lepiej to wiedzieć, niż tego nie wiedzieć. Marzenia są piękne i nie ma żadnego powodu, żeby twoje się nie spełniły. Niestety, jak już to powiedział Wielkopolanin, zazwyczaj sami je sobie musimy spełniać za własne pieniądze. Niewielu jest ludzi, którym co dwa miesiące umiera ktoś bogaty z rodziny i zostawia spadek. To że w najbliższym czasie nie wygrasz STI-ja masz jak w banku, ponieważ SIP nie przewiduje takich konkursów. JA MATKA CI TO MÓWIE. Natomiast rozumie Twoje oburzenie na mnie, ponieważ byłem tym który przekazał Ci tą tragiczną wiadomość.

 

Pozdrawiam

Ja również bardzo Cię kocham.

 

Twoja - od niedawna - Mamusia ( tak tu jes ..... dokond nie umre, abo większoś dzieci nie zadecyduje, że ma być inaczej, i to choćbyś sie sesrał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pan Biela to niby wszechweidzacy jest i nieomylny! Wszystkim wytyka, pomarzyc ze do wygrania WRX STi bedzie niewolno.Znalazl sie "debesciak" ktory wszystkimi chce rzadzic.Mowi o klimacie tego forum? Jak kocham subaru tak to forum niema klimatu przez takich jak pan, panie Bilela!!!

 

Koleś jak Ci nie pasuje klimat tego forum to sobie zmień a do innych forumowiczów to sie z szacuneczkiem odnosi :twisted:

 

Pzdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde!Sory, niechcialem nikogo urazic ani tym bardziej obrazic!!!Dobra wygraliście, macie racje-niewarto mazyc, lepiej wziasc sie do roboty i sobie zarobic.Przepraszam tez za blad w nazwisku pana BIELI byl on (blad) niecelowy! Jest takie powiedzenie:jak niemozesz wygrac to sie przylac (czy cos takiego).Wlasnie to zrobilem, choc z malym wyjatkiem-nadal uwazam (z calym szacunkiem) ze to forum niema klimatu.To tyle.Wszystkich, ktorych obrazilem (zareczam ze niebylo to moim celem) jeszcze raz PRZEPRASZAM.(.end)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal uwazam (z calym szacunkiem) ze to forum niema klimatu.To tyle.

 

No w morde, Ficiorek, czekam już kilka dni, że bedziesz tego prawidłowego klimata tworzył, ale coś mię sie zdawa, że ciebie to tak raczy interesuje na gotowe przyńść, ponarzekać, pokrytykować i poczekać aż sie sam stworzy. To nie jes pogoda, że nibay jaka jes taka jes i sie wpływu ni ma. Jak chcesz klimata to go rób. Cienżko ci bedzie tako kupe ludzi zmienić jedno wypowiedziom na tydzień. Cóś taki z was leniwy Ficiorek.

 

Pozdrawiam

Matka Forumoska w nudnym jak rzygi, starym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ma pan racje.Wole siedziec na forach gdzie klimat juz jest obecny.Polecam oblukac forum psxextreme jezeli lubi pan gry wideo(konsolowe)-tam dla przykladu klimat leb urywa.Tam klimat tworza wszyscy a nie na sile stara sie go tworzyc jedna, gora dwie osoby.Goraco polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko zachęcam nowego kolegę Ficiora do przejrzenia tematów naszego Forum SIP przed pochopną oceną/decyzją :wink: Rzeczywiście mamy tu swój bardzo specyficzny "domowo-jajcarski" klimat i aby dobrze zrozumieć jego przesłanki należy poprostu tutaj częściej zaglądać i śledzić co się dzieje, a wtedy gwarantuje, że może Ci on (ten klimat) przyspożyć wiele radości i przynieść wiele pożytku (mam nadzieje że nie tylko Tobie :wink: )

 

Łączę pozdrowienia

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam klimat tworza wszyscy a nie na sile stara sie go tworzyc jedna, gora dwie osoby.

toś teraz niefajnie potraktował tutejszych forumowiczów....twierdzisz ze nie tworzą klimatu :?: jesteś LOL-em gościu...no coments

i zostaw Naszą Mamusie Forumoską w spokoju...bo stres źle wpływa na wątrobe a ta juz jest cheba w nienajlepszej kondycji 8)

 

pozdrawiam- WRCfan-bez taksy klimatycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...