Skocz do zawartości

2.5 XT gdzie i za ile instalacja na DŚ


Vercy

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5200 do 5600  zakres cenowy. I warto podjechać do Wa-wy  do JAKO
Ile.....?
Masakra, Ci to mają ceny w Warszawie.
Słyszałem że JAKO to fachowiec. Ale za takie pieniądze to gazuje się 5-6 cylindrowe samochody. To jest cena z pomiarem luzu zaworowego? Wiem że za instalację i fachowy montaż się płaci. Ale na Dolnym Śląsku też kogoś znajdziesz. @Vercy zapytaj na forum LPG. Może ktoś się odezwie od razu z Twojej okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ewemarkam napisał:

Ile.....?
Masakra, Ci to mają ceny w Warszawie.
Słyszałem że JAKO to fachowiec. Ale za takie pieniądze to gazuje się 5-6 cylindrowe samochody. To jest cena z pomiarem luzu zaworowego? Wiem że za instalację i fachowy montaż się płaci. Ale na Dolnym Śląsku też kogoś znajdziesz. @Vercy zapytaj na forum LPG. Może ktoś się odezwie od razu z Twojej okolicy.

Na forum LPG jest w regulaminie zakaz podawania cen instalacji w dyskusjach ogólnodostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ipsx82 napisał:

Na forum LPG jest w regulaminie zakaz podawania cen instalacji w dyskusjach ogólnodostępnych.

Ja wiem że jest zakaz podawania cen. Ale sam kiedyś pytałem i dostałem na PW dwie wiadomości z ceną.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hugo napisał:

@Vercy na twoim miejscu podjechałbym do GZW. Bliżej niż do stolicy i jestem pewien, że gorzej nie zamontują. A napewno będzie sporo tańszą instalacja, strzelam max 4k.

GZW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

A dajże spokój :biglol:

Kiedyś podjeżdzam pod stacje, i czekam.... przyglądam się a na przycisku taśma izolacyjna i gościa nie ma. Jak skończył, otwieram szybe i pytam jaką tu ma butle. Mówi że 2x 92l. Bus jeździł w trasy, Polska - Słowacja. Zastanów się bo może warto tak robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewemarkam napisał:

Kiedyś podjeżdzam pod stacje, i czekam.... przyglądam się a na przycisku taśma izolacyjna i gościa nie ma. Jak skończył, otwieram szybe i pytam jaką tu ma butle. Mówi że 2x 92l. Bus jeździł w trasy, Polska - Słowacja. Zastanów się bo może warto tak robić.

Przy 70l palce trochę drętwieją, wytrzymuje. :D 

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Przy 70l palce trochę drętwieją, wytrzymuje. :D 

Polecam gumowy ekspander, na stacjach Lotosu przy obwodnicy takie były owinięte wokół dystrybutora ;)

 

Szczególnie, że idzie zima :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vercy napisał:

Pany, 

 

Ile trzeba liczyć na instalację w XT 2.5? 

 

I gdzie na Dolnym Śląsku oddać do robienia?

Zapraszam na Podlasie do STAG Białystok. Nawet doliczając koszt dojazdu i noclegu w hotelu, wyjdzie finalnie taniej niż w Warszawie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

Kiedyś podjeżdzam pod stacje, i czekam.... przyglądam się a na przycisku taśma izolacyjna i gościa nie ma. Jak skończył, otwieram szybe i pytam jaką tu ma butle. Mówi że 2x 92l. Bus jeździł w trasy, Polska - Słowacja. Zastanów się bo może warto tak robić.

W jeepie standard to 96l, wchodzi jeszcze w Ori 112, ale niektórzy mają sporo większe, nawet po 200l....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...