Skocz do zawartości

Tribeca - Nawigacja


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,odebralem Tribece miesiac temu i nie bylo mi to potrzebne ale dzis...ZONG.chcialem wsadzic plyte Dvd do nawigacji i..... Gdzie ona jest??? w salonie cos mi sie obilo o uszy ze w bagazniku jest pojemnik na DVD,szukalem i nie mam.Pytam madrzejszych gdzie w Tribece jest magazynek na plyte od nawigacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odebralem Tribece miesiac temu i nie bylo mi to potrzebne ale dzis...ZONG.chcialem wsadzic plyte Dvd do nawigacji i..... Gdzie ona jest??? w salonie cos mi sie obilo o uszy ze w bagazniku jest pojemnik na DVD,szukalem i nie mam.Pytam madrzejszych gdzie w Tribece jest magazynek na plyte od nawigacji ?

 

..może w schowku z przodu przy pasażerze ???? :mrgreen:

(tam jest przynajmniej w legasiu... :mrgreen: )

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odebralem Tribece miesiac temu i nie bylo mi to potrzebne ale dzis...ZONG.chcialem wsadzic plyte Dvd do nawigacji i..... Gdzie ona jest??? w salonie cos mi sie obilo o uszy ze w bagazniku jest pojemnik na DVD,szukalem i nie mam.Pytam madrzejszych gdzie w Tribece jest magazynek na plyte od nawigacji ?

 

..może w schowku z przodu przy pasażerze ???? :mrgreen:

(tam jest przynajmniej w legasiu... :mrgreen: )

 

roberto

W schowku nie ma w bagazniku tez nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sutribeca, zamieńmy się, co? Ty będziesz miał auto zgodne z instrukcją, a ja obejdę się bez nawigacji, mam atlas samochodowy :mrgreen: :wink:

 

Gdybym wiedzial ze po przejechaniu 4 tys km dalej bedzie Tribeca takim wolnym mulem napewno wzialbym forestera

 

Dane producenta wyjątkowo w przypadku Tribeki nie kłamią :( Ale za to ładna jest z tymi "oczkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedzial ze po przejechaniu 4 tys km dalej bedzie Tribeca takim wolnym mulem napewno wzialbym forestera

 

wiem co czujesz :neutral: (obawiałem się tego stanu u siebie jak cholera)

 

ale mam potFORKA :twisted: (bo jak mnie raju zabrał na testdrive to byłem tylko jednego pewny: forester XT nie jest zmulony )

 

wyjścia są dwa sutribeca, pokochaj B9 lub ją wymień :wink:

 

PS. tribeca ma wiele zalet; wielu ludzi uważa że jest piękna, dobrze wyposażona, ma świetnie ukrty moduł do nawigacji (a nie tak po chamsku jak w forku - w schowku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po przejechaniu 4 tys km auto jest juz dotarte czy jeszcze trzeba czasu aby nie byl taki zmulony

 

według mnie zmulenie tribeca nie wynika z jej stopnia dotarcia...

(nie ma takiego granicznego przebiegu w którym jest "pstryk!" i pojawia się szmoc)

 

mówię ci - pokochaj ją taka jaka jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w Tribece H6 też tak ładnie reaguje na VPower Racing 99, ale u mnie silnik pokazuje na tym paliwie pazur (potwierdzone stoperem!).

 

...subiektywnie mówiąc w legasiu H6 podobne wrażenie.. :mrgreen:

...obiektywnie....muszę zmierzyć :mrgreen:

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w Tribece H6 też tak ładnie reaguje na VPower Racing 99, ale u mnie silnik pokazuje na tym paliwie pazur (potwierdzone stoperem!).

 

...subiektywnie mówiąc w legasiu H6 podobne wrażenie.. :mrgreen:

...obiektywnie....muszę zmierzyć :mrgreen:

 

roberto

 

U mnie w Legasiu H6 różnica pomiędzy 8.4 a 7.3 - stoperem parokrotny pomiar. Chociaż mam wrażenie, że na wolnych obrotach silnik mniej równo pracuje, ale to mogą być poduszki pod silnikiem - w końcu 15k po polskich bezrdożach nie mogło się bez efektu obyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Legasiu H6 różnica pomiędzy 8.4 a 7.3 - stoperem parokrotny pomiar

no to mi szczena opadła... toż to 1.1 sek mniej.. :shock: :shock: :shock:

weźmy twój uzysk dla forka :arrow: 6.0 sek - 1.1 sek = 4.9 sek :?:

 

jak mierzyłeś to znaczy prawdę mówisz... ale jak to możliwe?

nigdy nie wlałem VPowerRacing... teraz to się nawet boję :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzyłem. Dlatego sprawdzałem kilka razy - na różnych nawierzchniach i temperaturach. Około sekundy mniej. Jeżeli ktoś ma jakieś profesjonalne urządzenie pomiarowe (choćby DriftBoxa) i wyśle mi na 2 dni to z chęcią dokonam profesjonalnego pomiaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w Tribece H6 też tak ładnie reaguje na VPower Racing 99, ale u mnie silnik pokazuje na tym paliwie pazur (potwierdzone stoperem!).

 

Reaguje :cool: , co prawda nie mierzylem ale na podjeździe, a mam taki 12% tuż za domem, różnica jest duża.

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...