Jump to content

Tribeca - Nawigacja

sutribeca
 Share

Recommended Posts

Witam ,odebralem Tribece miesiac temu i nie bylo mi to potrzebne ale dzis...ZONG.chcialem wsadzic plyte Dvd do nawigacji i..... Gdzie ona jest??? w salonie cos mi sie obilo o uszy ze w bagazniku jest pojemnik na DVD,szukalem i nie mam.Pytam madrzejszych gdzie w Tribece jest magazynek na plyte od nawigacji ?

Witam ,odebralem Tribece miesiac temu i nie bylo mi to potrzebne ale dzis...ZONG.chcialem wsadzic plyte Dvd do nawigacji i..... Gdzie ona jest??? w salonie cos mi sie obilo o uszy ze w bagazniku jest pojemnik na DVD,szukalem i nie mam.Pytam madrzejszych gdzie w Tribece jest magazynek na plyte od nawigacji ?

..może w schowku z przodu przy pasażerze ???? :mrgreen:

(tam jest przynajmniej w legasiu... :mrgreen: )

roberto

..może w schowku z przodu przy pasażerze ???? :mrgreen:

(tam jest przynajmniej w legasiu... :mrgreen: )

roberto

W schowku nie ma w bagazniku tez nie widze

sutribeca, zamieńmy się, co? Ty będziesz miał auto zgodne z instrukcją, a ja obejdę się bez nawigacji, mam atlas samochodowy :mrgreen: :wink:

Gdybym wiedzial ze po przejechaniu 4 tys km dalej bedzie Tribeca takim wolnym mulem napewno wzialbym forestera

sutribeca, zamieńmy się, co? Ty będziesz miał auto zgodne z instrukcją, a ja obejdę się bez nawigacji, mam atlas samochodowy :mrgreen: :wink:

Gdybym wiedzial ze po przejechaniu 4 tys km dalej bedzie Tribeca takim wolnym mulem napewno wzialbym forestera

Dane producenta wyjątkowo w przypadku Tribeki nie kłamią :( Ale za to ładna jest z tymi "oczkami".

wiem co czujesz :neutral: (obawiałem się tego stanu u siebie jak cholera)

ale mam potFORKA :twisted: (bo jak mnie raju zabrał na testdrive to byłem tylko jednego pewny: forester XT nie jest zmulony )

wyjścia są dwa sutribeca, pokochaj B9 lub ją wymień :wink:

PS. tribeca ma wiele zalet; wielu ludzi uważa że jest piękna, dobrze wyposażona, ma świetnie ukrty moduł do nawigacji (a nie tak po chamsku jak w forku - w schowku)

Nie wiem czy w Tribece H6 też tak ładnie reaguje na VPower Racing 99, ale u mnie silnik pokazuje na tym paliwie pazur (potwierdzone stoperem!).

Pytanie jest jedno czy po przejechaniu 4 tys km auto jest juz dotarte czy jeszcze trzeba czasu aby nie byl taki zmulony

czy po przejechaniu 4 tys km auto jest juz dotarte czy jeszcze trzeba czasu aby nie byl taki zmulony

według mnie zmulenie tribeca nie wynika z jej stopnia dotarcia...

(nie ma takiego granicznego przebiegu w którym jest "pstryk!" i pojawia się szmoc)

mówię ci - pokochaj ją taka jaka jest :wink:

Nie wiem czy w Tribece H6 też tak ładnie reaguje na VPower Racing 99, ale u mnie silnik pokazuje na tym paliwie pazur (potwierdzone stoperem!).

...subiektywnie mówiąc w legasiu H6 podobne wrażenie.. :mrgreen:

...obiektywnie....muszę zmierzyć :mrgreen:

roberto

...subiektywnie mówiąc w legasiu H6 podobne wrażenie.. :mrgreen:

...obiektywnie....muszę zmierzyć :mrgreen:

roberto

U mnie w Legasiu H6 różnica pomiędzy 8.4 a 7.3 - stoperem parokrotny pomiar. Chociaż mam wrażenie, że na wolnych obrotach silnik mniej równo pracuje, ale to mogą być poduszki pod silnikiem - w końcu 15k po polskich bezrdożach nie mogło się bez efektu obyć...

w Legasiu H6 różnica pomiędzy 8.4 a 7.3 - stoperem parokrotny pomiar

no to mi szczena opadła... toż to 1.1 sek mniej.. :shock: :shock: :shock:

weźmy twój uzysk dla forka :arrow: 6.0 sek - 1.1 sek = 4.9 sek :?:

jak mierzyłeś to znaczy prawdę mówisz... ale jak to możliwe?

nigdy nie wlałem VPowerRacing... teraz to się nawet boję :o

Sam nie wierzyłem. Dlatego sprawdzałem kilka razy - na różnych nawierzchniach i temperaturach. Około sekundy mniej. Jeżeli ktoś ma jakieś profesjonalne urządzenie pomiarowe (choćby DriftBoxa) i wyśle mi na 2 dni to z chęcią dokonam profesjonalnego pomiaru...

Reaguje :cool: , co prawda nie mierzylem ale na podjeździe, a mam taki 12% tuż za domem, różnica jest duża.

pzdr,