Skocz do zawartości

Outback 2.5 SOHC MY05 BP9 Silver39D


Trzytki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2022 o 13:38, sartek napisał:

Hej! Pisałeś, że wstawiłeś radio z polifta. Konieczna była jakaś rzeźba czy podeszło bez kombinowania?

@sartek Jest normalnie P&P... Tylko nie ma dwustrefowej klimy tylko normalnie jedna gałka działa na całość :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sartek napisał:

Cudnie. Gdybym został zmuszony do tej operacji, spróbuję ogarnąć radio z dwustrefowym sterowaniem klimatyzacją.

Obawiam się, że zrobienie dwustrefowej klimy to nie kwestia samego radia, a pewnie też mieszacza powietrza i sterowania nim. A może jeszcze kilku innych rzeczy. 
No i tak informacyjnie, mając klimatyzację dwustrefową zawsze musisz kręcić dwoma gałkami - nie można ich zsynchronizować jak w innych markach np. Opel. ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Orear napisał:

No i tak informacyjnie, mając klimatyzację dwustrefową zawsze musisz kręcić dwoma gałkami - nie można ich zsynchronizować jak w innych markach np. Opel. ;) 

Jestem prawie pewien, że gdzieś kiedyś widziałem jakiś układ przycisków, żeby zsynchronizować temperaturę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Jestem prawie pewien, że gdzieś kiedyś widziałem jakiś układ przycisków, żeby zsynchronizować temperaturę ;)

:O 
Ja czytałem na tym forum czyjąś wypowiedź gdzieś, że się nie da i że kierowcy Subaru zawsze kręcą dwa razy. :biglol: I porzuciłem swoje poszukiwania. Na stronach zagranicznych w sumie nie szukałem, ale jeśli masz odpowiedź na podorędziu to chętnie się dowiem. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał:

Obawiam się, że zrobienie dwustrefowej klimy to nie kwestia samego radia

Obecnie mam dwustrefową. Wariuje mi wyświetlacz radia i klimatyzacji jednocześnie. Jeśli tego nie uratuję, będę szukał nowego radia pod dwustrefową klimę. Opis problemów tutaj:

 

1 godzinę temu, Orear napisał:

No i tak informacyjnie, mając klimatyzację dwustrefową zawsze musisz kręcić dwoma gałkami

Tak właśnie mam obecnie. Irytujące to jest strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sartek napisał:

Obecnie mam dwustrefową. Wariuje mi wyświetlacz radia i klimatyzacji jednocześnie. Jeśli tego nie uratuję, będę szukał nowego radia pod dwustrefową klimę. Opis problemów tutaj:

 

Tak właśnie mam obecnie. Irytujące to jest strasznie.

 

@sartekJeżeli chodzi o gasnący wyświetlacz to gdzieś są zimne luty itp itd... Kiedyś znalazłem temat, że ktoś (jakiś elektryk) to naprawiał i działa do tej pory. Także wystarczy odszukać, jak Gościu to jeszcze robi, wysłać radio i czekać na feedback :) Radio do uratowania tylko trzeba znaleźć kogoś kto się nim zajmie.

 

No i tak jak pisał Orear w przedlifcie opcji dwustrefowej nie ma :) Także to nie kwestia radia, a rocznika.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trzytki napisał:

w przedlifcie opcji dwustrefowej nie ma :)

W USDM najwyraźniej jest, bo mam przedlifta z dwustrefową klimatyzacją.
Jeżeli przyjdzie mi wymieniać radio, to dostępne są w zasadzie egzemplarze z aut na EU, dlatego wybór padnie pewnie na radio poliftowe.

 

2 godziny temu, Trzytki napisał:

Jeżeli chodzi o gasnący wyświetlacz to gdzieś są zimne luty itp itd... Kiedyś znalazłem temat, że ktoś (jakiś elektryk) to naprawiał i działa do tej pory.

Szukam i się przekopuję, ale na razie nie znalazłem. Znalazłem dużo wątków, że nie działa, ale żeby komuś udało się naprawić, to nie. Dzięki za info, poszukam raz jeszcze, choć forumowa szukajka nie jest najbardziej user friendly ;) Edit: No dobra, wklepałem "zimne luty" i znalazłem wątek, o którym piszesz. Dzięki! :)
Na razie mój plan zakłada, że podjadę z tym do serwisu car audio w sąsiedztwie, w Google mają znakomite opinie, może się podejmą :)

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sartek napisał:

W USDM najwyraźniej jest, bo mam przedlifta z dwustrefową klimatyzacją.
Jeżeli przyjdzie mi wymieniać radio, to dostępne są w zasadzie egzemplarze z aut na EU, dlatego wybór padnie pewnie na radio poliftowe.

 

Szukam i się przekopuję, ale na razie nie znalazłem. Znalazłem dużo wątków, że nie działa, ale żeby komuś udało się naprawić, to nie. Dzięki za info, poszukam raz jeszcze, choć forumowa szukajka nie jest najbardziej user friendly ;) Edit: No dobra, wklepałem "zimne luty" i znalazłem wątek, o którym piszesz. Dzięki! :)
Na razie mój plan zakłada, że podjadę z tym do serwisu car audio w sąsiedztwie, w Google mają znakomite opinie, może się podejmą :)

Serwis telewizorów czy laptopów powinien ogarnąć twoje radio. Zazwyczaj na oko widać co jest zwalone i dla nich to jak wypić piwo.

 

Też mam dwustrefową klimę w przedlifcie USDM i radio zapasowe z polifta w piwnicy. Na forum czytałem, że kabelki jakoś się różnią i trzeba coś pozamieniać, ale skoro u @Trzytki poszło, to może i u mnie pójdzie bez dymu. Trzeba spróbować któregoś pięknego weekendu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Amnes napisał:

Serwis telewizorów czy laptopów powinien ogarnąć twoje radio. Zazwyczaj na oko widać co jest zwalone i dla nich to jak wypić piwo.

 

Też mam dwustrefową klimę w przedlifcie USDM i radio zapasowe z polifta w piwnicy. Na forum czytałem, że kabelki jakoś się różnią i trzeba coś pozamieniać, ale skoro u @Trzytki poszło, to może i u mnie pójdzie bez dymu. Trzeba spróbować któregoś pięknego weekendu.

 

Z tym, że u mnie była wersja EU z jednostrefowym klimatronem ... i podmiana radia przedlift / polift odbywa się P&P. A jak ma się to do manualnej klimy i zamiany na klimatronik nie wiem :) Ciekawe czy czegoś w nagrzewnicy nie brakuje, czujnika temp czy innego wynalazka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panewki,

 

Jako, że pewne decyzje nabrały przyspieszenia i życie pozwoliło na zmiany jest to ostatni mój post jako Właściciel tego też pojazdu. Z rozmowy wynikało, że trafił w dobre ręce, które się nim zaopiekują i mam nadzieję obdarzą takim samym zrozumieniem i szacunkiem jak ja.

 

Nowemu Właścicielowi pozostaje życzyć kilometrów bezawaryjności i szerokości :)

 

P.S. Autko będzie poruszać się po Wrocławiu i okolicach.

 

Temat ze swojej strony uznaję za zamknięty.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Trzytki napisał:

Pany i Panewki,

 

Jako, że pewne decyzje nabrały przyspieszenia i życie pozwoliło na zmiany jest to ostatni mój post jako Właściciel tego też pojazdu. Z rozmowy wynikało, że trafił w dobre ręce, które się nim zaopiekują i mam nadzieję obdarzą takim samym zrozumieniem i szacunkiem jak ja.

 

Nowemu Właścicielowi pozostaje życzyć kilometrów bezawaryjności i szerokości :)

 

P.S. Autko będzie poruszać się po Wrocławiu i okolicach.

 

Temat ze swojej strony uznaję za zamknięty.

A będzie na forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...