Jump to content

wibracje silnika (skrzyni biegów?


Recommended Posts

Cześć!

Witam wszystkich pięknie. Jestem nowy na forum i oczekuję wsparcia i pomocy. Od niedawna jestem posiadaczem forestera 2.0 gx z 1999r (automat) Przy ruszaniu, w zakresie obrotów od 1600 do 1900, 2000 (prędkość od 15 do ok 35, 45 km/g) całe auto wpada w wyraźnie odczuwalne wibracje. Wyraźnie je czuć podczas wolnego startu. W czasie krótszego, znaczy bardziej dynamicznego ruszania z miejsca albo nie zdąży zadrżyć albo wibracje są nieodczuwalne (krótki czas) Niemniej jednak są i to wyłącznie w zakresie obrotów i prędkościach j.w. Przy większych prędkościach (od 90 i wyżej) jest wszystko ok. Nikt z pytanych "dochtorów" nie potrafił zająć stanowiska. Nadmieniam, że gumy nowe i wyważone. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich pięknie.

Witamy się tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

 

Jestem nowy na forum i oczekuję wsparcia i pomocy.

Dosyć roszczeniowa to postawa.

 

zadrżyć

zadrżeć

 

W zły dział trafiłeś. A kiedy był zmieniany olej w skrzyni? Ogólnie to może warto udać się do zakładu specjalizującego się w naprawach skrzyń automatycznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie za wibracje calego samochodu podczas ruszania odpowiedzialne bylo kolo dwumasowe. Po wymianie jest ok (i tak duzo wibraci, ale to subaru...). Ja mam skrzynie manualna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...