Skocz do zawartości

DZIEN MATKI


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim zuczki polne to Matka Forumoska Zawsze Willgotna zyczeniami i alkoholem wszelakim powinna zostac pozdrowiona :mrgreen: Osobiscie zlozym zyczenia na Plejadach, a tymczasem wznosimy szklo "ku chwale" :mrgreen:

zdravim Matka :)

Pumex i Krebelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zuczki polne to Matka Forumoska Zawsze Willgotna zyczeniami i alkoholem wszelakim powinna zostac pozdrowiona :mrgreen: Osobiscie zlozym zyczenia na Plejadach, a tymczasem wznosimy szklo "ku chwale" :mrgreen:

zdravim Matka :)

Pumex i Krebelka :)

Kochane moje bachory oraz reszto forumoskiej zbieraniny, jakem zobaczyl dla mię życzenia to mię się wzruszenie rzucilo do gardla jak onegdaj pies somsiada co oni mię oba nie lubio z pelnom vice versom że się tak zagranicznie wyraze. Somsiad chociaz udawa że mię lubi natomias pies nie był w tem zakresie szkolon. Ze szkoleń w rzucaniu sie do gardla

był za to prymasem. Dodam również że wzruszenie nie było ino powierzchowne bo takiej kupy jak po przeczytaniu to HO HO ....niepamientam a jezdem w wieku dzie owocny pobyt w kiblu to niektóre se zapisujo w pamiętnik o ile se nie zapomno że go prowadzom akurat. W źwionsku z życzeniemi chlusnoł mię równocześnie jakowyś śluz z oczu com go za h.... powszczymac ni móg. Przeszło mie dopiero po szczaniu co by wskazywalo na wysoki stan .....na Odrze w Miedonii ... chyba. Serce mię chcialo mocniej zabić ale mie na szczęście ...nie zabiło. Wogóle to mię atak serca już nie grozi bo ono sie takie mało agresywne zrobiło i nawet sie dziwie że go razem ze ślepom kiszkom nie usuneli. N ie moge wiency juz pisac bo przez te wzruszenia zamknom mię monopo ... znaczy księgarnie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się Mamusi dobrze wiedzie.

Wiem, że to prowokuje reakcje wymiotne u Mamusi, ale jeżdżąc ostatnio (z powodu uwiądu starczego) pojazdem na ropę, jestem nim całkiem, całkiem - zadowolny.

 

Czy mam się poddać terapii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się Mamusi dobrze wiedzie.

Wiem, że to prowokuje reakcje wymiotne u Mamusi, ale jeżdżąc ostatnio (z powodu uwiądu starczego) pojazdem na ropę, jestem nim całkiem, całkiem - zadowolny.

 

Czy mam się poddać terapii?

Słowo terapia działa na mię faktycznie wymiotnie kochana dziecino, natomias rope mam co dzien rano w organach widzenia bieżoncego wienc jezdem z niom zaprzyjaźniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...