Skocz do zawartości

Jaki model wybrać dla rodziny 2+1 ???


emnikon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Od dawna myślę o Subaru. Na maj spodziewam się nowego członka rodziny i tym samym pojawia się konieczność wymienić  moje  audi A3 [3drzwiowe] na większe auto i koniecznie Subaru. 

Będę miał wówczas około  15 tys., może trochę więcej.   Zastanawiam się czy Impreza III GH jest wystarczająca na rodzinę 2+1. Mojej Kochanej Impreza GH się podoba, ja jestem bardziej za Forkiem lub Legacy. 

 Może głupie pytanie, ale nie mam jak tego praktycznie sprawdzić , czy dzieciak w foteliku + złożony wózek wejdą do Imprezy :) 

  dzięki , pozdrawiam

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, emnikon napisał:

Witam wszystkich !

Tu się przywitaj:

 

Co do samochodu, to Forek jest dla mnie za mały. Córa jak jest w foteliku z tyłu to szura mi nogami po fotelu pasażera z przodu. Zmieni się to jak zmienie jej fotelik na "większy".

Przymierz się do imprezy i forka. Gabarytowo identyczna do Forka SF była Corolla E12 kombi, ale w środku było dużo więcej miejsca. Weź to pod uwage. Jeden taki już był na forum co kupił SF a później narzekał że jest nie wygodny, za mały itd. Więc wybierz mądrze. Legaś może okazać sie za dużą "krową", ale jakbym teraz wybierał to wziąłbym Legacy.

Forek 2 generacji jest można powiedzieć taki sam jak Impreza GD. Ale Forek 3 (SH) już nie jest w niczym do Imprezy (GH) podobny, całkowicie inny samochód. 

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek GH wydaje mi się za duży, za ciężki ,  i ogólnie od III nie ma już tego charakteru i wyglądu, może najnowszy model ma to coś. Wasze uwagi już mnie skłaniają do Legacy IV może Outback, ale on mnie martwi pod względem spalania i kosztów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem CZŁONKIEM rodziny 2+1, chciałem kupić foretera, wybrałem Imprezę GD i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś śmiałem się z gości co kupują "rodzinnego sedana z akcentem sportowym", teraz po czasie dopiero skumałem, że można połączyć rodzinne obowiązki z przyjemnością z jazdy. Pewnie jakbym wybrał forestera, też byłbym zadowolony, ale wygrało spełnienie jednego z marzenia.

No, ale za 15 000 zł to nie wiem czy nawet wartego uwagi forestera kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poważnie, to jest bardziej hatchback niż kombi hehehe. W swoim roczniku i podobnych autach blob bardzo dobrze prowadzi się. Znajomy co kiedyś miał Mondeo MK4 stwierdził, że Impreza lepiej wchodzi w zakręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...