Skocz do zawartości

BugWagon WRX


Pifpaf

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny robol, też się zastanawiałem nad podobnymi wskaźnikami, jednak finalnie poszedłem we wskazówkowe. Jakoś tak mi bardziej chyba pasują do klimatu.
Mi łatwiej czytać takie wskaźniki, wzrok już nie ten. Łatwiej mi wychwycić czy jest 1,1 czy 1,2 bara. No i w słońcu są dla mnie czytelniejsze.7e3740ec00d6f0afbc041e1086e3839c.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. Polecam hybrydę. Tj. gredi style, jest wskaźnik, jest cyfra (można ustawić sama cyfrową wartość, bez V baterii). Mam to u siebie, widać bardzo wyraźnie ( ja patrzę sobie tylko na wartości cyfrowe)

GReddi-Multi-D-A-LCD-pantalla-Digital-Turbo-Boost-Gauge-medidor-del-coche-2-5-pulgadas_1200x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko o dobry filmik z tym bovem, a mi (jakkolwiek dziwnie to zabrzmi) chodzi po uszach bardziej dźwięk szumiącosyczący niż gwiżdżący.
Ten bardziej sapie. Gwizdu nie słyszę. Jak nie zapomnę to coś nagram.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią robotę te czarne detale. Może jeszcze lusterka w czarnym by fajnie wyglądały?
 
Z lampami nie było żadnych dramatów?
No myślałem nad czarnymi lusterkami. Wlasnie podobają mi się właśnie ciemne akcenty/ detale. Nadają charakteru.
Co do lamp, to nic się z nimi nie działo do tej pory. Sprawują się dobrze.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się jeszcze poduczyć jeździć tym samochodem. Mam problem z ruszaniem w śniegu. Za mało gazu przygasa, za dużo to podpieka sprzęgło :) ale daje radę

Dziś podjechałem do tlumikarza na wymianę sondy. Chyba jest od nowości, bo się nie poddała. Macie jakiś pomysł jak ją wykręcić z kolektora?8b6eeccdded62aa1dacdb33f9ea6891b.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko o dobry filmik z tym bovem, a mi (jakkolwiek dziwnie to zabrzmi) chodzi po uszach bardziej dźwięk szumiącosyczący niż gwiżdżący.
Coś tam nagrałem



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem dzisiaj dodatkowe dwa wskaźniki - ciśnienia i temperatury oleju. Udało mi się podłączyć na razie tylko ciśnienie. Czekam też na pilota depo żeby zmienić kolor na czerwony.e0c364cc00fa3a392c5e289686a88588.jpga4d6f198d012a8388ddc2e6d50930062.jpge1bbd904a3653ac548dbfdfc7c72f327.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster jaki to typ tego BOV, bo właśnie o taki mi chodzi.

Ps. Ale tych zegarów masz, że żeby to ogarnąć trzeba chyba miec doktorat z fizyki molekularnej
To jest Properfect typ 2. Co do zegarów, to będzie jeszcze kilka :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Panbenonium napisał:

Majster jaki to typ tego BOV, bo właśnie o taki mi chodzi.

Ps. Ale tych zegarów masz, że żeby to ogarnąć trzeba chyba miec doktorat z fizyki molekularnej :ph34r:

Jak coś to w przyszłym tygodniu będę miał podobnego bova na sell, bo przechodzę na dv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylikony puchną od benzyny 
Dzięki za info. Zacząłem sobie czytać o tym i przy okazji dowiedziałem się, że dobrze by było wymienić przewody na takie teflonowe w oplocie i przy okazji przerobić instalację na symetryczną, zasilającą równo wtryski lewej i prawej głowicy. Temat wart chyba zgłębienia.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...