Skocz do zawartości

Moja historia. Mój Outback.


Grzegorz Grisha Rosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z Wami podzielić moją historią z Subaru. W połowie 2014 roku szukałem auta. Wtedy jeździłem służbowym Golfem, ale kończył się leasing i zastanawiałem się nad wykupem albo znalezieniem czegoś innego. Wtedy właśnie mój bardzo dobry kumpel @vrossi dał mi poprowadzić swojego Outback'a III 2.5 … i … zakochałem się. Dwa miesiące później stałem się właścicielem białego Outback’a z silnikiem H6! Jakże to był piękny czas, gdy robiłem rzeczy niemożliwe dla innych aut! 

 

Lecz po 4 latach użytkowania podjąłem decyzję, że czas iść dalej. Z bólem serca sprzedałem auto. Poważnie, jak odjeżdżał nim nowy właściciel miałem łzy w oczach. Wygrał pragmatyzm, bo potrzebowałem czegoś, co zrobi dużo tanich kilometrów. Wróciłem do Golfa Variant 2.0 TDI. Nowy właściciel mojego Subaru był przekonany, że H6 dostanie gaz i będzie nim jeździł do upadłego bo beskidzkich bezdrożach. Ale jemu życie też się potoczyło inaczej niż planował i nie dość, że nie zamontował gazu to przez dwa lata przejechał 10 tys km i … Spełnił swoje marzenie posiadania Subaru i jesienią tego roku zdecydował się na sprzedaż. 

 

Zatem nie przedłużając tej historii, w ostatnią sobotę stałem się ponownym właścicielem swojego starego Outback’a ;-) 

 

Mówi się często, że z samochodu cieszysz się dwukrotnie. Raz, gdy go kupujesz, drugi jak sprzedajesz. To po części prawda. Cieszyłem się z zakupu we wrześniu 2014 i … cieszę się ponownie z zakupu w grudniu 2020 ;-)

 

W tym miejscu chciałbym podziękować @vrossi i @kozeek za wsparcie mentalne, ponieważ WSZYSCY, którym mówiłem o swoim planie najdelikatniej mówiąc uważali, że jestem jeb***ty...

 

IMG_0210.JPG

Edytowane przez Grzegorz Grisha Rosiak
  • Super! 17
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czekker napisał:

Fajnie - wprawdzie USDM, ale i tak będę obserwować ;)

Ja też się obawiałem, ale kupiłem go tylko dlatego, że carfax miał czysty. To były czasu taniego dolara i opłacało się sprowadzać w całości. No i mi się cholernie podobają te relingi z prześwitem ;-)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grzegorz Grisha Rosiak napisał:

Ja też się obawiałem, ale kupiłem go tylko dlatego, że carfax miał czysty. To były czasu taniego dolara i opłacało się sprowadzać w całości. No i mi się cholernie podobają te relingi z prześwitem ;-)   

 

A mnie właśnie odwrotnie, zdecydowanie bardziej pasują mi "europejskie" relingi :biglol:

Chociaż w naszej gen.3 to te zza oceanu i tak wyglądają nienajgorzej - straszne są te w najnowszych OBKach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2020 o 13:16, Grzegorz Grisha Rosiak napisał:

Zatem nie przedłużając tej historii, w ostatnią sobotę stałem się ponownym właścicielem swojego starego Outback’a ;-)

dobra historia... i o to chodzi :) 

Ja mialem 2 razy to samo Legacy III i Forka SG 2.5T przedlifta, wiec takie zachowania "nie są mi obce" :D

W dniu 22.12.2020 o 13:16, Grzegorz Grisha Rosiak napisał:

którym mówiłem o swoim planie najdelikatniej mówiąc uważali, że jestem jeb***ty...

tak, to też wtedy slyszalem ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...