Jump to content

kubly do wolnnossaka

wild_pig
 Share

Recommended Posts

Panowie - czy znacie jakieś fotele kubełkowe, z regulacją oparcia i możliwością odchylenia ich? Tak, żeby można było wsiąść do samochodu trzydrzwiowego?

http://www.4kolka.pl/fotel-kube%C2%B3ko ... p-318.html

To ma regulowane oparcie, ale nawet zaznaczają - że się nie kładzie.

Chyba - że można to jakoś zrobić :roll: ?

owoc666, można zrobić łamany stelaż ale wtedy fotel będzie o dach walił :mrgreen:

A tak poważnie to Sparco Milano i Torino się składają, tyle że te pierwsze to niezły kawior. W tańszych rejonach występuje z reguły problem o którym napisałeś... :roll:

EDIT: kurde, Az oczywiście musiał być szybszy :mrgreen:

owoc666, znamy. Np. Sparco Milano

Mniej-więcej cena? Nie chciałbym za fotele zapłacić 1/3 wartości samochodu.

EDIT - już widzę - ~3000 za fotel. Za dużo.

Inne opcje?

Torino kosztują chyba z 1600-1800, więc trochę lepiej w tym wypadku, musiałbyś poszukać.

Można też sprawdzić OMP. Bodajże robią jakieś składane ale za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć jak ten model się nazywał - i czy jest w ogóle do kupienia w Polsce.

Aha, jazda w głębokim fotelu bez szelek na seryjnym pasie jest trochę kiepska... Więc i tak miejsce z tyłu eliminujesz jeżeli szelki założysz.

Aha, jazda w głębokim fotelu bez szelek na seryjnym pasie jest trochę kiepska... Więc i tak miejsce z tyłu eliminujesz jeżeli szelki założysz.

To moja wiedzieć. Ale jak jest ISOFIX, to zakładanie szelek jest plug&play ;).

Wcale nie są fajne, siedziałem w tym samochodzie. Dużo wygodniejsze i lepiej trzymające są seryjne fotele z GT. Akurat te Sparco to typowe fotele tuningowe.

Fajne Sparco są tej zielonej Imprezie GT, co teraz sie sprzedaje na części.

Obrazek

mialem dokladnie takie same w moim bylym GT jak go kupilem, wg mnie stolki nadaja sie co najwyzej na tjunik szoł, twarde nie wygodne i nie trzymaja - nie polecam

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...