Skocz do zawartości

WRX MY'07 rdza


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że się zwiększa - dotarła nawet do tylnej lampy lewej :shock:

 

Bylem dzisiaj w DaWoju - mnie to powinni chyba do Księgi Rekordów Guinessa zgłosić - to pierwszy taki przypadek w historii serwisu :roll:

 

Porobili zdjęcia i będą konsultować z Dyrekcją - znaczy: zatoczyliśmy koło :twisted:

Mogłem sam zrobić fotki i wrzucić na forum :mrgreen:

 

 

Pozostało tylko czekać na odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bilex :!: Ty zrób porządek w tych garażach bo jak nic za kilka dni masz wizytę agentów SIP :mrgreen:

AK

ps.Może ta zaraza z tego Merola jakoś przelazła :shock: z wiatrem ..może jakoś :roll:

 

Garaż to ja mam wbrew opiniom suchutki jak pupa niemowlaka - zresztą przedtem przez pół roku Legac tam stał... :roll:

 

A Mercedesa to chętnie oddam do Koper Serwis do szeroko pojętej renowacji - tylko czy sie podejmie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex :!: Ty zrób porządek w tych garażach bo jak nic za kilka dni masz wizytę agentów SIP :mrgreen:

AK

ps.Może ta zaraza z tego Merola jakoś przelazła :shock: z wiatrem ..może jakoś :roll:

 

Garaż to ja mam wbrew opiniom suchutki jak pupa niemowlaka - zresztą przedtem przez pół roku Legac tam stał... :roll:

 

A Mercedesa to chętnie oddam do Koper Serwis do szeroko pojętej renowacji - tylko czy sie podejmie? :twisted:

 

Wbrew czyim opiniom :cool: Pół roku stał Legac i co :?: zniknął w końcu :mrgreen:

 

Subaru Koper nie podejmie się szeroko pojętej renowacji Mercedesa :cool: ale może dać kontakty do niedrogiej renowacji mechanicznej w Tarchominie :cool: :razz:

AK

ps.Przemeq tam nawet jeżdził :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedrogiej renowacji mechanicznej w Tarchominie :cool: :razz:

AK

ps.Przemeq tam nawet jeżdził :!:

 

Pan Krzysio - złota rączka? To fakt, polecam 8). Ale to OT, a jesteśmy w "Pytaniach do Dyrekcji", tak że zostańmy przy rdzawym tyłku, jaki ma Bilex-

 

 

 

 

-owy WRX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ciekawa sprawa. Ja bym się bał takiego auta, bo skąd pewność, że rdza jest tylko tam, a nie w jakimś ważnym miejscu?

 

Chrystusie, nie straszcie mi Bilex'a, bo mi w depresje jakąś popadnie :cry: .

Wczoraj to widziałem i kurczaki rzeczywiście są przebarwienia koloru rdzy :sad: .

Nawet się śmiałem, że dostanie nową - a że takich już nie ma to dostanie "Lanosa" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na nalot powierzchniowy. Z rdzą karoserii raczej nie ma nic wspolnego. Jeżeli uszczelka nie jest przyklejona, to ją zdejmij i tak poszukaj przyczyny. Gdyby była rdza, miałbyś perforację, a tej na fotach nie widać. Przetrzyj szmatka z pastą polerską. "Rdza" powinna zniknąć. Aaaa. Przyczyną będzie ciecz z lawety, która Twoje auto wiozła. Pozostała w zakamarkach uszczelki i lampy, a po późniejszym myciu się wypłukała/wypłukuje. Glowa do góry. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...