Skocz do zawartości

Uszczelka smarowania turbo


tedimy99

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, lutek34 napisał:

o ile dobrze wyszukałem, to numer tej podkładki 803912040 a wymiar napisany na opakowaniu ;)

 

803912040.jpg

Dziękuję. To ,że moje Sti jest US to w tym przypadku  chyba bez znaczenia , czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie idź do pierwszego sklepu rolniczego, czy jakiegoś motoryzacyjnego i kup podkładkę miedzianą fi 10 do turbiny TD04L - koszt 1 złocisz.

To są tak wielki pieniądze, że byś kupił sobie fi 10, 12, 14 i NIE zadawał tak śmiesznych pytań.

A na to połączenie idą dwie, a przed montażem wygrzej nad gazem, lub samą zapalniczką wystarczy, na kolor wiśniowy i do wolnego stygnięcia.

 

Edytowane przez Sykatore
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sykatore napisał:

Panie idź do pierwszego sklepu rolniczego, czy jakiegoś motoryzacyjnego i kup podkładkę miedzianą fi 10 do turbiny TD04L - koszt 1 złocisz.

To są tak wielki pieniądze, że byś kupił sobie fi 10, 12, 14 i NIE zadawał tak śmiesznych pytań.

A na to połączenie idą dwie, a przed montażem wygrzej nad gazem, lub samą zapalniczką wystarczy, na kolor wiśniowy i do wolnego stygnięcia.

 

Dlatego pytałem o rozmiar , a nie gdzie kupić .Bo to wiem . Wiele nie pomogłeś ,koledzy wyżej już tak. Dział techniczny chyba jest od tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tedimy99 napisał:

To jest połączenie z rurką ,która wychodzi z głowicy?

No dokładnie. Myślę, że wystarczy poluzowanie aby nie była naprężona przy manewrowaniu z wymianą podkładek.

Lepiej nie ryzykować uszkodzenia, co prawda udalo sie to naprawic ale czekałem na nową ponad 2 tygodnie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mateusz22 napisał:

No dokładnie. Myślę, że wystarczy poluzowanie aby nie była naprężona przy manewrowaniu z wymianą podkładek.

Lepiej nie ryzykować uszkodzenia, co prawda udalo sie to naprawic ale czekałem na nową ponad 2 tygodnie. 

Dzięki Mati.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mateusz22 napisał:

Naprawić się udało??

Na grupie fb chłopak ma oryginał. Czekam na przesyłkę. Myślę , że to jest do pospawania lub dorobienia w dzisiejszych czasach. Ale skoro dostępne na rynku , to szkoda kombinować. Jak jutro nir dojdzie to weekend bez Imprezki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...