Jump to content

Uszczelka smarowania turbo

tedimy99
 Share

Recommended Posts

36 minut temu, lutek34 napisał:

o ile dobrze wyszukałem, to numer tej podkładki 803912040 a wymiar napisany na opakowaniu ;)

803912040.jpg

Dziękuję. To ,że moje Sti jest US to w tym przypadku  chyba bez znaczenia , czy się mylę?

2 minuty temu, tedimy99 napisał:

Dziękuję. To ,że moje Sti jest US to w tym przypadku  chyba bez znaczenia , czy się mylę?

raczej wątpię żeby tutaj były jakiekolwiek różnice, ale wrzuć VIN na Partsouq.com i się upewnij.

Panie idź do pierwszego sklepu rolniczego, czy jakiegoś motoryzacyjnego i kup podkładkę miedzianą fi 10 do turbiny TD04L - koszt 1 złocisz.

To są tak wielki pieniądze, że byś kupił sobie fi 10, 12, 14 i NIE zadawał tak śmiesznych pytań.

A na to połączenie idą dwie, a przed montażem wygrzej nad gazem, lub samą zapalniczką wystarczy, na kolor wiśniowy i do wolnego stygnięcia.

Edited by Sykatore
  • Like 1

20 godzin temu, Sykatore napisał:

Panie idź do pierwszego sklepu rolniczego, czy jakiegoś motoryzacyjnego i kup podkładkę miedzianą fi 10 do turbiny TD04L - koszt 1 złocisz.

To są tak wielki pieniądze, że byś kupił sobie fi 10, 12, 14 i NIE zadawał tak śmiesznych pytań.

A na to połączenie idą dwie, a przed montażem wygrzej nad gazem, lub samą zapalniczką wystarczy, na kolor wiśniowy i do wolnego stygnięcia.

Dlatego pytałem o rozmiar , a nie gdzie kupić .Bo to wiem . Wiele nie pomogłeś ,koledzy wyżej już tak. Dział techniczny chyba jest od tego .

Pamiętaj aby poluzowac druga stronę rurki, aby nie spotkało Cie coś takiego:

WhnkPpp.thumb.jpg.96bea7ee1bfe327260798ef62a9a5485.jpg

;)

• Thanks 1

Godzinę temu, tedimy99 napisał:

To jest połączenie z rurką ,która wychodzi z głowicy?

No dokładnie. Myślę, że wystarczy poluzowanie aby nie była naprężona przy manewrowaniu z wymianą podkładek.

Lepiej nie ryzykować uszkodzenia, co prawda udalo sie to naprawic ale czekałem na nową ponad 2 tygodnie. 

• Thanks 1

18 godzin temu, Mateusz22 napisał:

No dokładnie. Myślę, że wystarczy poluzowanie aby nie była naprężona przy manewrowaniu z wymianą podkładek.

Lepiej nie ryzykować uszkodzenia, co prawda udalo sie to naprawic ale czekałem na nową ponad 2 tygodnie. 

Dzięki Mati.

• Upvote 1

11 godzin temu, Mateusz22 napisał:

Naprawić się udało??

Na grupie fb chłopak ma oryginał. Czekam na przesyłkę. Myślę , że to jest do pospawania lub dorobienia w dzisiejszych czasach. Ale skoro dostępne na rynku , to szkoda kombinować. Jak jutro nir dojdzie to weekend bez Imprezki :(