Skocz do zawartości

XV 2019 - follow me home headlights


kogii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prawdziwi mężczyźni nie czytają instrukcji obsługi... akurat instrukcję od XV przeczytałem jeszcze przed odbiorem auta i nie znalazłem tam info o tytułowej funkcji... albo w angielskiej nie ma, polską nie dysponuję

Trochę zazdrościłem koledze który kupił Forda i chwalił się automatycznie składanymi lusterkami i właśnie tytułowymi światłami odprowadzającymi do domu...

Subaru tego nie ma, serwis szkocki twierdzi że składanych lusterek po wyłączeniu zapłonu "kena do dat, mejt" (na info że polskie serwisy ogarniają, Szkot wzruszył ramionami), przeszedłem do porządku dziennego, subru tak ma i tyle...

Kilka dni temu gramoląc się z fotela kierowcy na zewnątrz (ponieważ jestem stary.. i gruby... od kwietnia siedzę w domu, Borys J. płaci mi 80 % pensji, pomimo zmniejszonych przychodów nadal tyję, so jeft?) przypadkiem zahaczyłem i pociągnąłem do siebie dźwignię od świateł, czyli po prostu mrugnąłem długimi... i auto włączyło światła mijania.. zamknąłem drzwi, zamek z pilota.. po kilku sekundach światła zgasły...

wykonałem jeszcze kilka prób, działa... 

 

Czy dokonałem epokowego odkrycia, czy też wszyscy o tym wiedzą a tylko ja, biedny miś jogi babu, nie wiedziałem?

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w aucie taki system. Mnie martwi, że nie mogę go dezaktywować. Na biwaku, campingu, przy ognisku, jak otwieram w nocy drzwi to auto brutalnie świeci ludziom po oczach. :blink:

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja byłem przekonany, że jest to od oświetlenia kabiny po zamknięciu drzwi
Podejrzewam że jest nas więcej.


Jeżeli idzie o automatycznie składane lusterka po zamknięciu auta, to jest to dodatkowe akcesorium, znajdź w polskim katalogu akcesoriów numer części i podaj go Szkotowi. Jeżeli dobrze pamiętam, koszt części + montaż to około 500 PLN.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...