Skocz do zawartości

Trzy sprawy


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie pytania, bo nie sadze, zeby problemy:

 

1. ile srednio obrotow rozrusznika trwa odpalanie w Subaru? U mnie tak na ucho to gdzies bedzie ze 4-5. Przypuszczam, ze to norma, ale chce sie upewnic, bo w Nubirze palil od pol obrotu praktycznie.

 

2. czy w Subaru jest jakies odpowietrzenie baku? Na stacji przy odkrecaniu "slychac dosc powazne" wyrownywanie cisnien wewnatrz i na zewnatrz, choc nie dam glowy w ktora strone =)

 

3. przy ostatnich lekkich upalach (Wroclaw - najcieplejsze miejsce w Polsce) dosc czesto, szczegolnie w korkach, dalo sie wyczuc zapach benzyny - mam sie przejmowac, czy to norma? W Nubirze tak mialem, jak mi uszczelka pompy paliwa sie zle ulozyla, a w Hyundaiu to bylo notoryczne z kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ile w ASO taki filtr kosztuje?
Pewnie sporo jak wszystko ;)

 

Nie żebym był obręczały (nie mówiąc marudny bo to nie moja działka), ale filtr paliwa wymieniać przy każdym przeglądzie czyli średnio co 15 tys. Nie jest to droga zabawka, a naprawde opłaca sie (mam nadzieje że chociaż ten jeden raz aflinta, przyzna mi racje :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle jaki do Subaru w JC bedzie ok

 

a ja bym byl bardzo ostrozny z tym bylejakim.Znam przypadki ze po takim bylejakim auta przestaja jezdzic.Kup go w ASO na prawde nie jest taki drogi cos kolo 100zl do GT a wymieniasz go srednio co 1-2 lata.Z ta nadgorliwoscia wymiany tez bym nie przesadal mozna go troszke wczesniej wymienic np: 5 - 10 tys. wczesnie ale nie co 15 zwazywszy ze powinno sie wymieniac co 50 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. czy w Subaru jest jakies odpowietrzenie baku? Na stacji przy odkrecaniu "slychac dosc powazne" wyrownywanie cisnien wewnatrz i na zewnatrz, choc nie dam glowy w ktora strone =)

 

Syczy, bo silnik TAK SZYBKO spala paliwo, ze w baku oprocz wiru, tworzy sie podcisnienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...