Skocz do zawartości

Subarowicze w "TIRówkach"


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Tylko prywaciarza za bardzo terminy nie interesują. Mnie goni rozliczenie dotacji a jakoś nie uśmiecha mi się w razie opóźnienia płacenie kary lub oddawanie setek tysięcy dotacji.

 

Swoją drogą auta dostały już jednostki z przetargiem do 30 listopada a umowy podpisywali później niz ja.

 

Pocieszam się faktem że jeszcze ani jeden nie jest tak zrobiiny jak moja wizja z przetargu.

To masz jak remont subarki, robisz najlepszy możliwy set, a później czekasz pół roku :rolleyes:

 

20201020_095132.thumb.jpg.e2400d19af935e2070240713bda0f79a.jpg

 

U Nos zima tej jesieni :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłem pasażerem w kamazie, kierowca miał zawsze bieg nie w tym miejscu w którym go poprzednio zostawił :lol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mateusz22 napisał:

Pamiętam jak byłem pasażerem w kamazie, kierowca miał zawsze bieg nie w tym miejscu w którym go poprzednio zostawił :lol:

W tatrze mieliśmy podobny problem.

Jedynka byla pod oknem pasażera :biglol:

 

W jelczu miałem problem z biegami i ich wybijaniem.

 

Okazalo sie ze wybierak się odkrecił i wyskakiwał 6 bieg.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to skrzynie z lat 70 kiedy w USA zestaw mógł latać nawet i 180 :superhero:

Jak oni sie w tym pochytali to nie wiem, na pewno trzeba by pojeździć bo na logikę się nie da :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa rzecz w jelonie 

 

Jeżdżąc po 5km na luzie wyje łożysko oporowe. Ale gdy zrobie np kilka godzin jazdy z przystankami od wezwania do wezwania to cichnie ale wystarczy ze bujne go na +90km/h by znów wyło a jak pojade spokojnie to nie będzie wyć :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Aż z ciekawości wpisałem w wyszukiwarkę "wycie jelona", ale... To chyba nie o to chodziło :biglol:

 

Ja to sie czasem boje wpisywać niektóre zwroty lub słowa w google :ph34r:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Łooo to chłopaki pokazali :(

 

Pozdro z Hoek van Holland :drinks:

Odpozdrowienia, z wciąż jjeszcze wolnych norków :D

2020r to jedyny czas od prawie dekady kiedy cieszę się, że mieszkam u nich na "wygnaniu" 

20201105_140403.thumb.jpg.e414f34485c5b2ab4a988548814e7f1c.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łikend pracujący będzie, do środy mamy wywieźć 2500ton żwiru na asfaltownie, więc od 13 dzisiaj pomagam chłopakom :faja:

20201106_162903.thumb.jpg.5f26b08611fcd39729e35a090eae5821.jpg

Na każdego strzała 34tony żwirku wchodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

73 składy :o nieźle. Nie będzie wam się nudzić :D

Trzeba zrobić z 80, bo tylko mój taki lekki, reszta zabiera 30-32t, ale jutro sobota i nie ma kontroli to coś tam dołożymy:lol:

Idąc na 10h można zrobić max 7 strzałów i to trza deptać bo w jedną strone 48km :superhero:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB_IMG_1602528534012.thumb.jpg.09fd0ad53cb47c63cad43060b5f730c6.jpg

 

Przebojów z Manem ciąg dalszy. Wysyłają jakieś pisemka po czesku angielsku i po polsku. Bo covid bo coś tam i produkcja stała. 

 

Tym czasem dostawca już się nastawia na płacenie kar umownych z przetargu a ja zastanawiam się jakie trąby sobie dołożyć.

 

Chciałem grovera 1510 ale czas oczekiwania 3 miesiące.

Fiamm a może hadley ?

 

Ma być głośne i hamerykańskie

 

Sąsiadnia jednostka sobie kupiła jakieś trąby u SUDRA za 2 stówy i jakoś to brzmi ale bez charakteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na A1 standard, tir wyjeżdża  na lewy pas i wyprzedza. No luz, rozumiem, czekam se grzecznie i jadę dalej swoim tempem... A tu niespodzianka. Jeden wyjechał, ja noga z gazu, a on wraca na prawy żeby mnie puścić... Szok i niedowierzanie :mrgreen:

 

Było mrugane ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Wczoraj na A1 standard, tir wyjeżdża  na lewy pas i wyprzedza. No luz, rozumiem, czekam se grzecznie i jadę dalej swoim tempem... A tu niespodzianka. Jeden wyjechał, ja noga z gazu, a on wraca na prawy żeby mnie puścić... Szok i niedowierzanie :mrgreen:

 

Było mrugane ;)

 

Jak "daleko"ten z lewego pasa dojechał do tego z prawego pasa? W ćwierć długości/pół/ 3/4? Z perspektywy osobówki to wyścigi słoni, ale w zależności "gdzie kto kogo ma" to jest różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał:

Jak "daleko"ten z lewego pasa dojechał do tego z prawego pasa? W ćwierć długości/pół/ 3/4? Z perspektywy osobówki to wyścigi słoni, ale w zależności "gdzie kto kogo ma" to jest różnica :)

Trudno ocenić, bo ja nie zwracam na to uwagi, wiem, że i tak zdążę, a dla niego to nie jest takie proste. Prawdopodobnie zjechał na lewy i dopiero mnie zauważył, a ja byłam jakieś 300 metrów za nim. 

Podziękowałam mu w każdym razie. Miło z jego strony ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się marzy taki system w ciężarówce który pozwoli przy wyprzedzaniu na 10sek wyłączać ogranicznik :D

Wiem, że ma to wady natury człowieka przede wszystkim ale myślę, że większość umiała by z tego korzystać odpowiednio... a może się mylę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...