Skocz do zawartości

Subarowicze w "TIRówkach"


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

A teraz tylko plastik fantastik :biglol: napotkałem tego forda w dunkierce. Po przyjrzeniu się widać zlepek volva z mercedesem.

20200923_122835_HDR.thumb.jpg.cec0cad36be0c15da26f7492b336953b.jpg

Był taki na firmie u mnie z kontenerem.

Kontener 40tka.

Ciekaw jestem jak to radzi sobie z masą bo towar w konterze ważył około 40ton (500 wałków każdy po 70-80kg) zestaw na 5 osiach

A tak dość czesto jest jeszcze scania v8 na otwartych wydechach ale ciąga stonoge za sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w trasie od 3 nad ranem ze "szwagrem" ;)

20200925_131003.thumb.jpg.4f516cfe644345930feca4a5bcbb00a8.jpg

 

Byłem w Trondheim po "gruche" do betonu, prawie nowa, roczny sprzęt, firma zbankrutowala, a nasz tatinek takich okazji nie przepuszcza :lol:

Szybki postój na kiełbase i ogień bo jeszcze 460km do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

A teraz tylko plastik fantastik :biglol: napotkałem tego forda w dunkierce. Po przyjrzeniu się widać zlepek volva z mercedesem.

20200923_122835_HDR.thumb.jpg.cec0cad36be0c15da26f7492b336953b.jpg

Najlepszy plastik jest w mercedesie, w tym niebieskim co go testowałem jakis czas temu trząsł się cały zderzak wraz z lampami i połowa grila :biglol: namacalne aż było jakie to liche wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

W Norwegii? Ze "szwagrem"? Ja wszystko rozumiem, ale to nie dziadtrans, żeby bujać się ze "szwagrem". :biglol:

A skąd wiesz że nie dziad :ph34r:

ja na pewno jestem dziadem bo wziąłem szfagra co by w domu być dzisiaj :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2020 o 08:18, Phacochoerus napisał:

IMG-20201005-WA0028.jpg

Swoją drogą jest to interesujące, czy idzie o ilość środka dezynfekującego czy może "lokdałn" :ph34r::biglol:

 

Znam wielu kierowców, żaden nie zachorował, a przynajmniej nie miał objawów, no chyba że ma to związek z tym, że jak my będziemy chorzy to reszta pomrze z głodu :rolleyes:

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się czy do "wiejskiego tuningu" tego nie wrzucić :biglol:

20201009_065857.thumb.jpg.481b4c69b42a0ab550fd994df880845a.jpg

 

20201009_070206.thumb.jpg.33276e2c9f402422c7a35373166ede9f.jpg

 

Dziwić się, że w autobus dwa razy zaebała, jak w lustrach nic nie widać, tak to daje :facepalm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tokio34 napisał:

Stwierdziłem że się pochwalę całkowita długość 29M ładunek miał 14M Polska-Słowacja 2 pilotów.
gabaryt.thumb.jpg.e7920c02dd5e3c6447dbd3de6c3bd61a.jpg

Szacun :ok:

A powiedz mi czy przy takich gabarytach to serio są takie akcje i emocje jak w megatransportach :question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mateusz22 napisał:

Szacun :ok:

A powiedz mi czy przy takich gabarytach to serio są takie akcje i emocje jak w megatransportach :question:IMG_20200924_004342_5.thumb.jpg.d363dc73e476be3d321c8f81911d42af.jpg

 

Nie oglądam telewizji więc nie wiem co to. Słyszałem tylko o polskich krakersach ale nic więcej. Co do emocji to owszem bywają szczególnie jak jedziesz sobie beztrosko na tablecie leci serial a tu nagle wskakuje przed ciebie mercedes z "Bitte Folgen" i już wiesz że ten wieczór się zakończy źle. U szkopa niektóre wiadukty jak lecisz z wysokością 4,50 musisz na autostradzie je zrobić z prędkością 5km/h bo zezwolenie jest na 4,55 i faktycznie więcej nie przejdzie :D:D

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tokio34 napisał:

Nie oglądam telewizji więc nie wiem co to. Słyszałem tylko o polskich krakersach ale nic więcej. 

 

To taki nasz żenujący paradokument o overloadach ;)

Kiedyś oglądałem kila minut ale nie dało się bo to uwlaczajace dla naszej grupy zawodowej, podobnie jak trakersi i trakierki :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pauzy robi tam gdzie silownie dla kierowców postawiali zamiast prysznica, jebnie trening na bicki i idzie spać :biglol::facepalm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co mogło mi się wydarzyć to rozładunek w centrum Oslo na ulicy gdzie narkomani potrafia pluć na ludzi :wacko:

20201015_133854.thumb.jpg.74f2205ec6f662bc00ec28d42841213f.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, na budowie na której byłem ostatnio włamała się banda ćpunów ciapatych zeby se zabalować i jak ich ochroniarz chciał wywalić to zaczęli go opluwać :censored: 

Ponoć po badaniach zdrowy. 

Zresztą nie pierwszy raz takie historie słysze.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tego Mana i wawrzaszka całkiem wyłysieje :biglol:

 

W sierpniu gadka że auto będzie przed czasem. Na początku września że zabudowa gotowa. Podwozie niebawem i jest szansa że w październiku odbiore. Pod koniec września że moje podwozie będzie na koniec października wiec bedzie odbiór na koniec listopada zgodnie z przetargiem. Teraz w piątek telefon z zapytaniem jak postępy. "Jest poślizg podwozie będzie 25 listopada bo man ma mega poślizg z dostawami podwozi i na pewno nie wyrobimy sie w terminie zgodnym z przetargiem. wystosujemy do was pismo o aneks do umowy o przesunięcie terminu odbioru"... 

 

Już wcześniej byly cyrki z sygnalem pneumatycznym.

Ja chce govera a oni wciskaja mi hadleya.

 

Robi sie ciekawie w sumie bo do 18 grudnia musze miec fv i rozliczyć się z zakupu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Ząb czasu się odcisnął, ale dalej dzielnie się turla :ok:

Właściciel to św Mikołaj, serio gość wygląda jak czerwony krasnal na święta :biglol:

Używa tego sprzęta ze 2-3 razy do roku na własne potrzeby.

Z zewnątrz już mocno ściorany ale motur widać, że daje rade :twisted:

2 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Przez tego Mana i wawrzaszka całkiem wyłysieje :biglol:

 

W sierpniu gadka że auto będzie przed czasem. Na początku września że zabudowa gotowa. Podwozie niebawem i jest szansa że w październiku odbiore. Pod koniec września że moje podwozie będzie na koniec października wiec bedzie odbiór na koniec listopada zgodnie z przetargiem. Teraz w piątek telefon z zapytaniem jak postępy. "Jest poślizg podwozie będzie 25 listopada bo man ma mega poślizg z dostawami podwozi i na pewno nie wyrobimy sie w terminie zgodnym z przetargiem. wystosujemy do was pismo o aneks do umowy o przesunięcie terminu odbioru"... 

 

Już wcześniej byly cyrki z sygnalem pneumatycznym.

Ja chce govera a oni wciskaja mi hadleya.

 

Robi sie ciekawie w sumie bo do 18 grudnia musze miec fv i rozliczyć się z zakupu auta

Standardowo przy tego typu zamówieniach, zawsze jest poślizg.. u nas nie ma dużej floty może z 20 ciężarówek i nasz jak zamawia coś nowego to zazwyczaj 1-2 sztuki i jeszcze nigdy w wyznaczonym terminie nic nie odebraliśmy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz22 napisał:

 

Standardowo przy tego typu zamówieniach, zawsze jest poślizg.. u nas nie ma dużej floty może z 20 ciężarówek i nasz jak zamawia coś nowego to zazwyczaj 1-2 sztuki i jeszcze nigdy w wyznaczonym terminie nic nie odebraliśmy :biglol:

Tylko prywaciarza za bardzo terminy nie interesują. Mnie goni rozliczenie dotacji a jakoś nie uśmiecha mi się w razie opóźnienia płacenie kary lub oddawanie setek tysięcy dotacji.

 

Swoją drogą auta dostały już jednostki z przetargiem do 30 listopada a umowy podpisywali później niz ja.

 

Pocieszam się faktem że jeszcze ani jeden nie jest tak zrobiiny jak moja wizja z przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...