Skocz do zawartości

Subarowicze w "TIRówkach"


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mateusz22 napisał:

 

Ja wychodzę na poleB)

A jo na plac ida B)

 

Mój Maniek sie robi. Firma co robi zabudowe zaczyna wojować bo wymyślam za dużo ale płace to wymagam.

Czuje że odbiór auta będzie punkt po punkcie ze specyfikacji.

 

 

W Jelonie leje przekładnia coraz bardziej.

Ciekawe czy zalanie jakiegoś uszczelniacza da jakiś efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, niebieskiultras napisał:

A jo na plac ida B)

 

Mój Maniek sie robi. Firma co robi zabudowe zaczyna wojować bo wymyślam za dużo ale płace to wymagam.

Czuje że odbiór auta będzie 

Trzeba pod siebie robić, jak zamawiali moje auto to byłem w Scani z szefem z miarką i wszystko dokładnie im podawałem jak chce żeby było w nowym aucie, dzięki temu praca jest przyjemniejsza.

21 minut temu, niebieskiultras napisał:

 

 

W Jelonie leje przekładnia coraz bardziej.

Ciekawe czy zalanie jakiegoś uszczelniacza da jakiś efekt.

Chyba efektywniejsze będzie uklejenie miednicy na stałe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fulcrum napisał:

co jest z tą manią pisania z błędami? tylko na forach kierowców tak jest, nie dość już uchodzimy za debili? musimy jeszcze innych w tym utwierdzać?

Więcej luzu czy tam "wolnego koła", nie ma co się spinać :D

Co do uwagi na temat pisania z błędami to kolega @Giechu pięknie wypunktował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mateusz22 napisał:

 

Chyba efektywniejsze będzie uklejenie miednicy na stałe :D

Najlepsza byłaby regeneracja/wymiana tej.

Ale narazie kupiliśmy bańke 5l płynu i dolewamy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 09:11, Giechu napisał:

 

gdzieś czytałem o "etykiecie" pisania na forach, i ona właśnie dopuszczała pisanie z małych liter. ale co ja mogę wiedzieć...

a o pisaniu specjalnie z błędami, nie chodziło mi o konkretnego kogoś, a o ogólny trend. który jest tylko obecny na forach i fejsie gdzie są kierowcy. więc panowie, wyjmijcie tego kija i więcej luzu! weekend się zaczyna  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 19:45, niebieskiultras napisał:

Najlepsza byłaby regeneracja/wymiana tej.

Ale narazie kupiliśmy bańke 5l płynu i dolewamy :biglol:

Zmieszajcie z "doktorem" może się poprawi :lol:

 

Widzieliście gumkie zimową do "c330" :question:

20200917_191504.thumb.jpg.fca0ae7c909ba2a7e82a565932d8a372.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fulcrum napisał:

gdzieś czytałem o "etykiecie" pisania na forach, i ona właśnie dopuszczała pisanie z małych liter. ale co ja mogę wiedzieć...

a o pisaniu specjalnie z błędami, nie chodziło mi o konkretnego kogoś, a o ogólny trend. który jest tylko obecny na forach i fejsie gdzie są kierowcy. więc panowie, wyjmijcie tego kija i więcej luzu! weekend się zaczyna  :)

Spoko, wystarczy, że spedycje poganiają kijem, że jak się spóźni to będzie kara, po czym przyjeżdża człowiek na fixa i czeka na rozładunek 3h - bo tak :facepalm:

Z innej beczki taka ciekawostka. Światła drogowe bez i z led barem. Mam jeszcze nagrane doznania akustyczne, ale trochę plik za ciężki. Generalnie tak jakby cały czas czajnik gwizdał z urywkami, w zależności od podmuchu wiatru:th_dash:Szeryf będzie miał okazję się przejechać to sobie posłucha.20200919_014023.thumb.jpg.2a09864a1b0d14d6c664957bd141c685.jpg

 

20200919_014037.thumb.jpg.6633b3355c6de56d5a354fd62c9e1490.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, thomson0073 napisał:

Boś chopie mało widzioł :biglol:

My z @Mateusz22na mesejndżerach eno tak piszemy. :D

No właśnie :biglol:

5 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Spoko, wystarczy, że spedycje poganiają kijem, że jak się spóźni to będzie kara, po czym przyjeżdża człowiek na fixa i czeka na rozładunek 3h - bo tak :facepalm:

Z innej beczki taka ciekawostka. Światła drogowe bez i z led barem. Mam jeszcze nagrane doznania akustyczne, ale trochę plik za ciężki. Generalnie tak jakby cały czas czajnik gwizdał z urywkami, w zależności od podmuchu wiatru:th_dash:Szeryf będzie miał okazję się przejechać to sobie posłucha.20200919_014023.thumb.jpg.2a09864a1b0d14d6c664957bd141c685.jpg

 

20200919_014037.thumb.jpg.6633b3355c6de56d5a354fd62c9e1490.jpg

 

 

 

42 minuty temu, koziolek napisał:

Miałem led bara, było dokładnie jak piszesz, na Słowacji już go odkręcałememoji23.png
Teraz mam cztery halogeny i jest cisza, a świeci tak samo albo lepiej.4a1f3055e11d24ae479baa804e7c1010.jpg

Taptane Tapatalkiem
 

Led bary są ok, ale tylko schowane i musza być nie najtańsze: przygladnijcie się na zdj actrosa niebieskiego którego wklejalem wcześniej, tam są wmontowane w osłonę słoneczną i nic nie gwizda, podobnie robi volvo plus montują je w grillu tam gdzie są te podłużne otwory. Jak masz go tak tylko udupczonego na dachu no to musi gwizdać.:lol:

Ogólnie ja wolę ksenony na dachu, w volvie mialem 2 sztuki i lepiej to świeciło niż 4 oem reflektory w Scani które teraz mam. 

Chociaż to takie narzekanie na szczegóły bo i one świecą tak że wypalaja dziury w asfalcie :lol:

20200916_044805.thumb.jpg.2b62199aa62f6c8c76035d79a2a7c567.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee!!!!!!!

Coś Ci kapie pod spodem!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GDZIE!!!???

 

IMG-20200919-WA0009.thumb.jpg.77d730e0bdb393d8f8e183b5a5e54e36.jpg

 

Taki tam żarcik

:biglol:

 

Wziąłem tego led bara przechyliłem do dołu, dzięki czemu odległość między radiatorem a budą z około 1cm zrobiła się tak na 4cm. Też może inaczej powietrze teraz poleci. Mam nadzieję, że to pomogło :rolleyes:IMG-20200919-WA0008.thumb.jpg.c112847416f43ab3d6fbf3ce011cf0c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak z rana leżeć pod jelonem bo powietrze ucieka jak stoi bez ręcznego.

wąż skrócony i bangla 

received_980163245823362.thumb.jpeg.931c423537d868996ba4ab1da1fe11f5.jpeg

 

 

A reszta se zamiatała drogę -1.5km plamy oleju po urwanej misce

 

received_800487234059338.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz22 napisał:

No ale to chyba nie Wy urwaliscie miske :ph34r:

Nie.

W jelczu jakieś 50cm mam od ziemi do miski więc jedyna opcja urwać to w terenie.

 

Tu podobno jakiś bus - skosił kilka znaków wcześniej po drodze a tutaj dobił na nierówności na remontowanej dw913

received_705605900163948.jpeg

 

 

Edytowane przez niebieskiultras
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w robocie w Manie LE pedał sprzęgła w podłodze (sprzęgło i siłownik wymieniony miesiąc temu)

Powód dość prosty - mechanik źle założył zabezpieczenie na wężu hydrauliki i wyciskało przewód pod ciśnieniem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim spszętem można na legalu sobie po norkach jeździć :)

20200924_054228.thumb.jpg.7369972a92e15edeffd26fe7b8460b3c.jpg

 

Dzisiaj ok 5 rano spotkany w porcie w Oslo.

Wcześniej już 2 razy na drodze to widziałem.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta jedna jest i przez najbliższy rok na pewno nie pojedzie, przegląd przeszła więc będzie tutaj hulać :)

W norkach sporo wynalazków jeździ jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie kilka razy jechałem za kierą tatrą ale wrażenia mega. Kierownica- ogromna w kolorze kości słoniowej

V8 wyjące i slyszalne z daleka.

 

Ręczny jak w osobówce i autopompa gdzie chwila nie uwagi równała się rozrywaniem węży bo mimo wieku potrafiła podać ponad 20 bar 

 

 

 

20180118_195324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...