Skocz do zawartości

Wymiana fabrycznego radia z nowszego rocznika


thefamousman

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, aflinta napisał:

Zamiast wymieniać jednego badziewia na inny, lepiej kupić coś nowego ze wparciem Android Auto/Apple Car play i cieszyć z czegoś nowoczesnego. Są w sieci dostępne zarówno same ramki adapterów jak i kompletne stacje z ramką. 


Co proponujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, thefamousman napisał:


Co proponujesz? 

Ja mialem Outbacka z 2010. Kupilem radio 2din ktore mialo wyswietlacz z mozliwoscia pochylenia bo srodkowa czesc deski jest pod skosem. Do tego ramka dedykowana i nawet nie wygladalo to bardzo zle. ASO "fabrycznie" montowalo Kenwooda ale ciagle sie psul i zmienilem na Pioneera AVH-Z5100DAB. Kenwood mial sterowanie z kierownicy ale niektore funkcje nie dzialaly. Gosciu od car audio powiedzial, ze znalazl jakis modul do Pioneera ktory zapewnia pelna kompatybilnosc ale SBD umarl wiec nie zdazylem wsadzic i sprawdzic czy wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić na fabryczne radio, bo moim zdaniem najlepiej wygląda. Nie podoba mi się zwykłe wstawione radio, nawet z ekranem dotykowym.

 

To musi być oryginał, albo coś co wyglada jak oryginał. 
 

Planuje zmianę fabrycznego radia, ponieważ (1) z aktualnego nie mogę streamować muzyki przez Bluetooth i (2) zmieniarka wydaje cały czas irytujące dźwięki. Najwyraźniej zmieniarka się zacina i strasznie mnie to irytuje. Z tych oto powodów koniecznie muszę zmienić radio.

 

Macie jakieś pomysły na nowsze fabryczne radio bądź wyglądające jak fabryczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...