Skocz do zawartości

Wycie z lewej strony


Tommy21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj wracając z pracy usłyszlem że coś wyje po lewej stronie. Dziewk słychać tylko gdy rozpędze sie do około 80 i puszcze gaz, wtedy coś zaczyna wyć po lewej stronie ale jak auto zwolni do 50 nic już nie słychać...

Zauważyłem ze na lewej tarczy mam ryse jakby pomiedzy tarcze a klocek wpadł kamyczek, może tam coś trze ale nie jestem pewien bo przy małych prędkościach nic nie słychać. 

Wie ktoś co to może być??

Subaru imreza 2.0 automat 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po względnych oględzinach doszlismy do tego że to raczej łożysko na wykończeniu... wycie jest raczej stałe pomiedzy prędkościami 50 a 80 po wcisnięciu hamulca ustaje, na zakretach słychać mniej wsumie słychać najbardziej jak auto sie toczy szybko na luzie na prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po względnych oględzinach doszlismy do tego że to raczej łożysko na wykończeniu... wycie jest raczej stałe pomiedzy prędkościami 50 a 80 po wcisnięciu hamulca ustaje, na zakretach słychać mniej wsumie słychać najbardziej jak auto sie toczy szybko na luzie na prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już taki przypadek, że kamyk, który wpadł między zwrotnicę i tarczę ham zrobił rysę na pół grubości wewnętrznej strony tarczy wentylowanej więc myślę, że takie wycie jest jak najbardziej prawdopodobne. 

Myślę, że warto przyjrzeć się oponie, czy nie dzieje się z nią coś złego, ona też może powodować hałas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...