Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

jak zdążę to się pojawię.. kurczę zamieszanie mam w pracy z dyżurami i nic nie wiem aktualnie :roll:

co do wspólnego wyjazdu - będe chciał gdzieś dołączyć do was ba jadę troszkę 'skądinąd' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nie dam rady w niedziele bo jeszcze na stare lata uczyć mi się zachciało :P ostatni zjazd, sesja... bleee

Będę się starał dotrzeć do manu ale nie obiecuje...

 

Panowie a ktoś by miał na przeciw jakbyśmy się spotkali np w środę lub w czwartek pod wieczór (20-20:30) na parkingu manu ??

Postoimy pogadamy i zgadamy się wtedy na bardziej konkretny termin w jeszcze większym gronie co wy na taką propozycję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki ale w poniedziałek się dowiedziałem że mój kolega zmarł niesczęśliwie w upadku na motocyklu i dziś był pogrzeb i nie miałem głowy aby was poinformować o mojej nie obecności...

 

 

Wracając to tematu. Widzę że dziś chyba nikt nie mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dawno tu nie zagladalem (ogolnie na forum)... i widze ze nic nie stracilem... spot zaden sie do tej pory nie odbyl od ostatniego na ktorym bylem, na Plejady nie jade (tylko i wylacznie ze wzgledow finansowo - noclegowych, uwazam za troche niedorzeczne "sugerowanie" zakwaterowania w jednym z drozszych miejsc w okolicy - dla 3-ej ostatniej grupy zapisujacych sie).

Teraz za to juz "przebieram nozkami" i nie moge sie doczekac do 22.06 kiedy bede mogl minac tablice z nazwa miejscowosci Mikolajki, bo wlasnie od poniedzialku zaczynamy prace przy 66 Rajdzie Polski :)

Moze uda sie spotkac gdzies w okolicach Mikolajek. We wczesniejszym poscie napisalem na ktorych OS-ach bede na pewno, chociaz w tej chwili nie wiem jeszcze czy bede na starcie czy na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...