Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

kogut evo napisał/a:

filmiki fajne :twisted: musimy kiedys skrecic cos bardziej prof :grin:

 

 

Jestem ZA, bo na razie doklejam się i filmuję "przy okazji" :mrgreen:

 

trzeba bedzie skminic cos w tym stylu (albo innych filmikow FORMAT T67.com)

http://pl.youtube.com/watch?v=0OwnRV2-ZlY

 

Kilka różnych statywów, dodatkowe co najmniej jedno auto i dodatkowa kamera najlepiej, a przede wszystkim czas (minimum jeden pełny dzień od samego rana lub dwa pełne dni), miejscówka do dyspozycji (najczęstszy problem) i co do niektórych ujęć potrzeba by było ciężarówki z wysięgnikiem. Z takim rozmachem może i by nie było (ograniczenia sprzętowe), ale ogólnie można by takie coś skombinować, ale to musi być mocno zaplanowana akcja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim rozmachem może i by nie było (ograniczenia sprzętowe), ale ogólnie można by takie coś skombinować, ale to musi być mocno zaplanowana akcja :mrgreen:

wiem ze napewno nie na ta skale chodzilo mi raczej o styl :twisted: ale z dwoma autami i czasem jak bysmy zaplanowali grubsza akcje to by nie bylo problemu

 

[ Dodano: Pon Lis 24, 2008 7:41 am ]

aaaa i jeszcze jedna sprawa mamy czas na przemyslenie bo Misiek maluje sie na bialo i takie tam inne bajery wiec to troche potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to o mnie chodzi ale chyba tak. Dzieki, ZiomalGrunt, mieszkam na Sklodowskiej przy Łakowej więc, znając okoliczne skrzyżowania w sposób bezpieczny sobie często bokiem zamiotę :grin:

Też czekam na jakiś spocik ale ciężko coś nam idzie. Musimy coś zarządzić któregoś fajnego wieczora. Mi odpowiada każdy oprócz soboty, w miarę późno ( po 21 ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może byc środek i może 21 z pewnością jeśli tylko moj Minister Finansów mnie puści z domu ;)

Slesz widziałem Twoj wynik spalania ;( Tym bardziej zazdroszczę bo pewnie Twoje ropne Legacy lepiej sie zbiera od mojego

Marcinwrxsti a więc to Ty siejesz lans ;) na Skłodowskiej-Curie. Teraz już wiem dlaczego studentki z filologii słowiańskiej UŁ często mdleją na ul.Lipowej ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sroda i 21 (pracuje na II zmiane) to ja tez sie pisze... tylko teraz kwestia dokladnego ustalenia miejsca...

 

A teraz jeszcze inna sprawa... Czy myslal ktos o Warszawce 13 grudnia... (Barborka)

Jezeli by byl ktos to bym pojechal a samemu troche klopot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to ja odpadam - niestety

Mam nocny melanz trochę wiekszą furka z jednym miejscem leżącym :razz: :mad:

 

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 4:36 pm ]

Tylko bawcie się grzecznie żebym spał spokojnie - przepraszam czuwał spokojnie - w pracy się nie śpi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...