Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

No i po piątkowym bingo bango melango muszę przyznać, że lubię sobie Warszawę czasem odmienić łódzkim melexem ;-) Na mojej trasie przelotu znalazły się w piątkowy wieczór Kokoo, Fabryka i Czekolada, w której ostatecznie poległem upojony Absolutem 100 w połączeniu z szampanem.

 

Za dwa tygodnie repeta :mrgreen:

 

Slesz raz uciekłeś, ale wiesz, że co ma wisieć nie utonie :mrgreen:

Na jakiś alko meeting też się pisze jak będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slesz raz uciekłeś, ale wiesz, że co ma wisieć nie utonie :mrgreen:

absolutnie się nie uchylam :mrgreen: siła wyższa :cool:

 

Na jakiś alko meeting też się pisze jak będzie :twisted:

 

hope so :mrgreen:

 

za 2 tygodnie chyba będzie spoko - ale znów tylko piątek w moim wykonaniu - pracownik dostał ataku wyrostka i musimy przejąć część jego zadań :roll:

 

i żeby nie było, że się uchylam Michael :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie mam impreza integracyjną z pierwszym rokiem pod tytułem wojsko i sanitariuszki, więc będę w piątek pijany w studenckim klubie high speed. Lokal jest lipny, ale będą pewnie fajne panienki z pierwszego roku, więc trzeba się pojawić - może się przebiorę za Pana Tadeusza? :mrgreen:

 

A tak całkiem poważnie to mogę się szybko nawalić, więc nie zdziwcie się jak zobaczycie w piątkowy wieczór wojsko na ulicach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka http://vipcars.glt.pl ma ambitny plan zorganizowania sesji zdjęciowej Evo&STi gdzieś w Łodzi lub okolicach, jeżeli są chętni na sesję zdjęciową to zapraszam do zgłoszenia się i może uda się wszystko zgadać, parę chętnych osób o ile wiem już jest.

 

Jeśli kogoś by to interesowało to dodatkowo powstałby z tego spotkania klip filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon luksusowym samochodem :lol::lol::lol:

 

Z tego co wiem to Leon jest na stronie z podobnych powodów co Impreza, tylko jest przedstawicielem niższej klasy ;)

 

Type-R'a nowego czy nawet Clio Sport też tam znajdziesz jeszcze, ale to kwestia czasu ich zniknięcie. Jak na razie spośród listy prezentowanych tam aut najbardziej pospolitym samochodem na drogach jest STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki dzisiaj jest organizowany spot EVO & IMPREZA w manu o 22

będzie sporo aut

 

 

chetnych serdecznie zapraszamy :grin:

 

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 4:25 pm ]

trzeba sie zintegrować jezdzimy w koncu samochodow podobnego pochodzenia mam na mysli rajdowego :lol:

 

wpadać kto możne i kto nie możne niech tez przyjedzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety najbliższy weekend mam zajęty. Ale zwiększenie ilości błota na lakierze brzmi ciekawie. Do następnego :)

chlopaki dzisiaj jest organizowany spot EVO & IMPREZA w manu o 22

będzie sporo aut

 

Szkoda że wczoraj tego nie przeczytałem. kogut evo dzieki za info i pamietaj o nas w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jutrzejszego spotkania, to mam nadzięję, że będzie nas więcej, ale gdyby coś, to czekam na nowym miejscu (parking przy Castoramie na Radogoszczu przy Rondzie Majora Alfreda Michała Biłyka) o godzinie 11.00 dnia 18.10.2008 roku

Miejsce szaleństw w błocie jest niedaleko, bo kawałek za helenówkiem :-)

Czekam na was Subaromaniacy :twisted:

Później możemy wspólnie podjechać na myjkę :mrgreen: i gdzieś coś wypić tudzież przekąsić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...