Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

.. ktoś je buchnął piterowi i juz na allegro wisi...

przed chwilą sprawdzałem, mój stoi na parkingu ... uff :wink:

 

a przy okazji, chyba go niedawno widziałem na mieście, (parkował obok mnie) i nawet nieźle wygląda, choć specjalnie mu się nie przyglądałem.

Ale ten przebieg jest podejrzanie mały (ale możliwy ;-) ) ... Jak Ci się podoba - zabierz go do ASO i sprawdź :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łubudubu,łubudubu,łuudubu........

To śpiewałem ja................. :mrgreen::twisted:

 

szykuje się Nam tutaj "grupa wokalna" :D

 

 

...a teraz w kwestii ligi... przyjmuję iż osoby które wpisaly się na listę - przybędą...

 

gdyby miało być inaczej - proszę najpóźniej do poniedziałku, do g20. wkleić info , lub przesłac mi pw. iż ktoś nie może dotrzeć... obsługa toru LeMans "wymaga" od Nas deklaracji ilościowej osób, przystepujących do 1 eliminacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki - gdyby ktoś się wybierał poślizgać na boczny parking obok IKEI, to uprzejmie informuję, że owszem można, ale trzeba uważać, bo jest zaje...mocno oblodzony :idea: Zero kontroli nad czymkolwiek, bo pomiędzy płatami lodu są dla urozmaicenia płaty suchej kostki :twisted: Ale i tak było fajnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poślizgamy się po rozpoczęciu ligi kartingowej w czwartek? ;> niestety, nie będe bawił się subaru, ale innym wynalazkeim z pod znaku 3 diamentów... ale już niebawem... :) mam nadzieję że gwiazdki zagoszczą na masce mojego autka... Do zobaczenia w czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ligą to zajebisty pomysł :idea::D , chętnie sie na którąś eliminację pojawię, a na zakończenie, na rozdanie, być może przyjadę z Leszkiem Kuzajem co by Was zdopingować :wink: i pewnie porównać sie z mistrzem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ligą to zajebisty pomysł :idea::D , chętnie sie na którąś eliminację pojawię, a na zakończenie, na rozdanie, być może przyjadę z Leszkiem Kuzajem co by Was zdopingować :wink: i pewnie porównać sie z mistrzem :lol:

 

To wsiadaj w samochód i wal do nas w czwartek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ligą to zajebisty pomysł :idea::D , chętnie sie na którąś eliminację pojawię, a na zakończenie, na rozdanie, być może przyjadę z Leszkiem Kuzajem co by Was zdopingować :wink: i pewnie porównać sie z mistrzem :lol:

To wsiadaj w samochód i wal do nas w czwartek ;)

carfit, przyjedź, przyjedź, (nawet bez samochodu ;-)) a jak zmęczysz się czwartkowym "treningiem" to Cię odwiozę w piątek do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...