Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Centrum Akademickich Rajdów Samochodowych Politechniki Łódzkiej w tym roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Na kampusie "B" Politechniki Łódzkiej (wjazd od ul. Wólczańskiej przy ul. Wróblewskiego) już od rana będzie trwał Konkurs Zręczności Kierowców (KZK). Jest to dobra okazja, by spędzić czas w rajdowej atmosferze i jednocześnie wspomóc WOŚP. Oczywiście będą również wystawy samochodów i możliwość wzięcia udziału w licytacji przejazdów. Dlatego też, chcemy zaprosić Forum Subaru na tą imprezę:)

Jeżeli chodzi o szczegóły:

- 8 stycznia 2012 od godz. 9:00;

- Kampus "B" Politechniki Łódzkiej, Wólczańska 223,

ZAPRASZAMY!

 

 

http://www.facebook.com/events/306668362705985/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi czytać to polecam GT Tuning, w którym bardzo ładnie opisali autko naszego forumowego "El Zorro" czyli Carlosa-wrx :twisted:

Co do czwartku to ja już mam 3 autka chętne na czwartkowy-wieczorny spocik pod M1 :mrgreen: ,wtedy może się umówimy na akcje niedzielne WOŚP, bo w Zgierzu też będzie niezła jazda Subaru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szczegółów o WOŚP na spociku, co do miejsca to robimy SPOCIK, a nie ustawkę więc spotkamy się na parkingu, a później wedle uznania można gdzieś pojechać. Gra muzyka??? Myslę, że godzina 19.30 jako start powinna być odpowiednia, ale ja się dostosuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bardzo mi się nie podoba wasze zachowanie :twisted:

Odpiszcie Dziedzicowi chociaż: to gupi pomysł jest , żona mnię nie puści , zaszyłem się albo z mojej wsi jest do bani dojazd lub nie mam ochoty na piwo.

Cokolwiek .

 

 

Mnie nie musicie odpisywać ... obejdzie się :P

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...