Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli się nie domykają! :mrgreen:

 

 

A zebys juz nie mial powodu do satysfakcji to powiem Ci ze juz sie nie tylko domykaja ale i ZAMYKAJA... no i przede wszystkim z pilota :P:mrgreen::lol:

 

Skolo... Piter... Kura... Kto nastepny???????? Sluze pomoca... a pije Guinessa :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś z rodzimego miasta pomoże ? :)

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=111872

Dziś przeglądałem oferty i to mi wpadło w oko. Jeśli jest tak jak jest napisane w ogłoszeniu to całkiem przyzwoita oferta

http://moto.allegro.pl/item213925724_subaru_impreza_wrx_czarna_piekna_zadbana_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się nie domykają! :mrgreen:

 

 

A zebys juz nie mial powodu do satysfakcji to powiem Ci ze juz sie nie tylko domykaja ale i ZAMYKAJA... no i przede wszystkim z pilota :P:mrgreen::lol:

 

To sprawdź jeszcze na wszelki wypadek, czy się otwierają :mrgreen:

 

Do spotu masz jeszcze trochę czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zebys juz nie mial powodu do satysfakcji to powiem Ci ze juz sie nie tylko domykaja ale i ZAMYKAJA... no i przede wszystkim z pilota :P:mrgreen::lol:

 

Skolo... Piter... Kura... Kto nastepny???????? Sluze pomoca... a pije Guinessa :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::twisted::twisted::twisted:

 

To napisz ile Ci zajęło i czy było bardzo ciężko. Ja bym mógł być następny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz ile Ci zajęło i czy było bardzo ciężko. Ja bym mógł być następny ;-)

 

 

W sumie (bo robilismy z przerwami) ok 4h ale to pierwszy raz. Teraz juz wiem gdzie i jakie sa napiecia wiec podejrzewam ze poszlo by szybciej o jakies 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie pozna sroda juz a tu taka cisza... Ja niestety tym razem musze sie odmeldowac zamiast zameldowac. Kolaga w pracy potrzebowal sie zamienic na jutro wiec ide po poludniu i d... z krola. Mnie jutro nie ma, wiec pochwalic sie nowym urzadzonkiem przyjdzie nastepnym razem... A teraz oddaje sie w calosci emocjom bo oprocz S... i otoczki z tym zwiazanym interesuje sie rowniez paroma innymi rzeczami. Tym bardziej jak na dodatek wygrywamy... ;) A wiec do przeczytania najwczesniej za jakies 1,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jutrzejszy spocik sobie odpuścimy, bo ja też nie dam rady i Monia też nie. My najwcześniej po 13 sierpnia. A i Ptokura wtedy już powinien miec czym jeździć i może się umówimy na jakiegoś grilla wreszcie, poza miastem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc 1:30 a zrobilo sie 2:40... ale trzymali w napieciu...

No ale wracajac do tematu... ja jak naj bardziej za... w kwestii tego grilla. A co do jutra to przynajmniej mi przykro nie bedzie ze Wy tam sami... beze mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...