Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: Dzisiaj 4:03

Ja na tego typu imprezach w naszym mieście jestem zawsze

 

I nie tylko tego typu. :grin:

 

Juwenalia na PŁ były, ale poza tym to jestem człowiekiem atowarzyskim, który nigdzie nie szaleje na mieście :razz:

 

A wracając do tematu to poprzednie takie wyścigi "O Puchar Komendanta" wspominam całkiem miło, o ile pamiętam zabawa była udana mimo złej pogody. Mało było samochodów, ale teraz może coś się poruszy :)

 

mam pytanko:

kto wydaje zgodę na zamykanie połowy centrum miasta?

a tym samym przyjmuje na siebie wściekłość wszystkich pozostałych kierowców?

 

Niestety w Łodzi nie ma wyboru - nie ma gdzie indziej zrobić takich zawodów właściwie. A z tego powodu jako miasto nie będziemy rezygnować z imprez przecież ;) Na WOŚP niegdyś zamykali całą jezdnię Mickiewicza i jakoś chyba sobie dali radę... myślę, że teraz też zainteresowani jak i niezainteresowani nie będą narzekać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Łodzi nie ma wyboru - nie ma gdzie indziej zrobić takich zawodów właściwie. A z tego powodu jako miasto nie będziemy rezygnować z imprez przecież ;) Na WOŚP niegdyś zamykali całą jezdnię Mickiewicza i jakoś chyba sobie dali radę... myślę, że teraz też zainteresowani jak i niezainteresowani nie będą narzekać :grin:

Dzięki - wiedziałam, że na profesjonalne tłumaczenie można zawsze liczyć :lol:

I rozumiem, że cel co najmniej tak samo szczytny jak WOŚP? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Łodzi nie ma wyboru - nie ma gdzie indziej zrobić takich zawodów właściwie. A z tego powodu jako miasto nie będziemy rezygnować z imprez przecież ;) Na WOŚP niegdyś zamykali całą jezdnię Mickiewicza i jakoś chyba sobie dali radę... myślę, że teraz też zainteresowani jak i niezainteresowani nie będą narzekać :grin:

Dzięki - wiedziałam, że na profesjonalne tłumaczenie można zawsze liczyć :lol:

I rozumiem, że cel co najmniej tak samo szczytny jak WOŚP? :twisted:

 

A myślałem, że ktoś zwróci uwagę, że mamy Lublinek :lol: W końcu w mieście nawet placu nie mamy, więc po co robić koncerty... zawsze można nic nie robić i cieszyć się tym, że da się chociaż przez miasto przejechać w niedzielę :wink: Niechaj zatem najbardziej szczytnym celem pozostanie przejechanie przez miasto w niedzielę bez objazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rany o to Cie prawie nie podejrzewalem... skad w Tobie tyle zgryzliwosci... :razz: :lol:

 

 

Hobbit72 Jak zauważyłeś... u NAS to rodzinne :twisted::mrgreen:

 

 

Skolo dzięki za wsparcie, ale teraz już wszyscy będą wiedzieć, że się uczę od Ciebie :oops:

 

tylko... hobbit72 - dlaczego PRAWIE nie podejrzewałeś? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że ktoś zwróci uwagę, że mamy Lublinek :lol: W końcu w mieście nawet placu nie mamy, więc po co robić koncerty... zawsze można nic nie robić i cieszyć się tym, że da się chociaż przez miasto przejechać w niedzielę :wink: Niechaj zatem najbardziej szczytnym celem pozostanie przejechanie przez miasto w niedzielę bez objazdu.

 

Placu nie mamy... słuszna uwaga :evil: (ale może kiedyś zaczniemy wykorzystywać zgierz :cool: )

 

Stadionów nie mamy...

 

Nawet już ponoć S8 nie mamy... (bo jest za droga ta droga :smile: , a że potrzebna... w bełhatowie będą mniej z niej korzystać, to może do 2012 jeszcze będzie PRAWIE jak nowa) :lol: :???:

 

lotniska też nie mamy, bo Lublinek jeszcze się nie zdecydował czy nie woli być stacją meterologiczną i punktem obserwacji nieba... :shock:

 

Jak widzisz Maser - dokładając do tego bieżący stopień rozkopania miasta - zablokowanie kolejnej ulicy to zbrodnia!!! :mad:

 

Ale to nie zmienia faktu - chwała, że w ogóle COŚ się dzieje :lol:

może za parę lat łódź wypłynie na szerokie wody :twisted::mrgreen:

 

i jeszcze będą do nas ściągać turyści...

i subaraki z całej Polski... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę już jak coś się dzieje w tym mieście jakimś znośnym kosztem niż jak nic się nie dzieje i wszyscy się tłumaczą, że nie ma gdzie i jak. I tak latami.

Niestety Łódź jest dziurą straszną ...

 

 

Kiedyś wyścigi równoległe na Lublinku były organizowane o ile pamiętam - raz chyba. Kiedyś "tor" przy Technicznej też istniał i jakoś wszystko umarło śmiercią naturalną... zamiast przybywać - miejscówki na spotkania motoryzacyjne zanikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. hobbit72 mam nadzieję, że będziesz o mnie pamiętał w przypadku łaskowych szaleństw w terenie

 

 

powinno tu byc selektywne cenzurowanie... a tak pozostaje tylko... Skolo nie czytaj ;)

 

Jakze moglbym zapomniec :mrgreen: a poza tym to pewnie nie dasz mi zapomniec, i przypomnisz mi to przy kazdej okazji :P

 

 

PS. A biorac pod uwage ze teraz w czwartek jest wolne robimy cos z tym? Czy juz zgodnie z tradycja, ze co drugi tydzien, wiec dopiero 14.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też możecie liczyć i tak z tyłkiem siedzę w Łodzi ;-) Może byśmy gdzieś sobie pojechali naszymi pięknymi maszynami i jakiegoś grila zrobili, albo ognicho ???

 

 

Grilla!!! Ognicho!!!...

:mrgreen:

z całymi rodzinami, z dziećmi na rękach, z butelkami i smoczkami, z pieluchami, ze zwierzętami domowymi (psy, koty, żółwie, rybki, etc.), z dziadkami, z wujkami, z teściami...

a jak ktoś nie będzie mógł przyjść to niech chociaż przyśle zdjęcie!

 

:lol:

 

choćby w strugach deszczu!

 

może w dniu wolnym nastąpi jakieś pospolite ruszenie :twisted:

filester... :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zaprosic Wszystkich na wyscig na1/4 który to odbędzie sie 24 czerwca.Bt. i start odbędzie się w Manufakturze pózniej przejazd Pietryną i prawdziwe zawody na Piłsudckiego między Kilinskiego a Kościuszki.Wiecej inf. w automobilklubie łódzkim.Zawody tylko dla obywateli z Łódzi i okolic.

Pozdrawiam.

mam pytanko:

kto wydaje zgodę na zamykanie połowy centrum miasta?

a tym samym przyjmuje na siebie wściekłość wszystkich pozostałych kierowców?

 

:o:mrgreen::twisted:

Aniołeczku przepraszam za spóznioną odpowiedz.Zgodę na zamknięcie połowy miasta wydaje ktoś bliski Tobie.Jest to Ojciec Rydzyk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dziećmi na rękach, z butelkami i smoczkami, z pieluchami

 

:shock:

 

Sorry, pierdziucham takiego spota... :D

 

Ostatnio tylko z potworowstwem się udzielam i wykańczają mnie powoli... Każde w inną stronę...

 

Ja przy subaru zaczynam się wyobcowywać ze świata realnego :D Może to poważnie zagrozić mojemu potomstwu :D

 

 

P.S. Mam już ksywkę dla mojej subarynki... Z racji, że to niby GT, czyli quasigiete... Mój czterołap zyskał imię: "FAZI" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wydaje zgodę na zamykanie połowy centrum miasta?

a tym samym przyjmuje na siebie wściekłość wszystkich pozostałych kierowców?

 

:o:mrgreen::twisted:

Aniołeczku przepraszam za spóznioną odpowiedz.Zgodę na zamknięcie połowy miasta wydaje ktoś bliski Tobie.Jest to Ojciec Rydzyk :lol:

 

O przepraszam... rzadko spotykam tatę i mogłam zapomnieć :wink:

Poproszę, aby jednak odwołał wyścigi-pokazy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...