Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Znów było fajnie się zobaczyć, pogadać, kulturalnie napić i napisałbym potańczyć ale skłamałbym :mrgreen:

Wielki szacun dla Wszystkich którzy byli.

 

micha_pl Ty znów wtrącasz się, masz odwagę skopiuj swojego posta o piciu do wątku spalskiego :mrgreen:

Osobiście ogółem pisząc osoby które piszą takie posty przestają być lubiane, zresztą chyba to wiesz bo raczej się nie integrujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim obecnym za spotkanie i dobrą zabawę.

 

PS. Z tłokiem się nie rozstaję :wink:

 

Niewtajemniczonym spieszę donieść, że Urabus został laureatem jubileuszowej nagrody dla "Mistrza Większej Treści" o ile nie przekręciłem. Jeszcze raz gratulacje. Nagroda jak najbardziej zasłużona. Ponadto Urabus pokazał wszystkim jak się bawić zamykając imprezę w okolicy 4 nad ranem w niedzielę :) .

 

Znów było fajnie się zobaczyć, pogadać, kulturalnie napić i napisałbym potańczyć ale skłamałbym :mrgreen:

 

Pisząc "napić" również skłamałeś :mrgreen:

Pamiętaj, że Stowarzyszenie Pilotów Plejadowych może tego dłużej nie tolerować i nie będę już mógł Cię bronić przed karą :wink:

 

Góral jeszcze raz przepraszam i dziękuję za załatwienie wiadomej sprawy. Będziemy się łapać.

 

P.S. Impreza była zajebista ale nie tak jak ustawki łódzkie, szczególnie ostatnia - to również zdanie mojej kochanej małżonki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim że mnie odwiedziliście .Ciesze się że się dobrze bawiliście .Niestety przez to rozdanie nagród w Warszawie nie mogłem się z wami zintegrować tak jak bym chciał.Napewno bedzie jeszcze okazja :oops: .

 

pozdrawiam wszystkich

 

P.S

 

Rozmawiałem z cybelkiem że jeżeli będzie wystarczjąco śniegu to organizujemy ustawkę w Spale na kuligu z pochodniami, winkiem grzanym i kiełbaską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z cybelkiem że jeżeli będzie wystarczjąco śniegu to organizujemy ustawkę w Spale na kuligu z pochodniami, winkiem grzanym i kiełbaską :D

 

Dobry pomysł. A można jeszcze dorzucić grochówkę :?: 8) :D

 

 

Dzięki Damian za przyjęcie naszej "hołotki" :wink: . Było bardzo dobrze - to widać po poziomie mojego zmęczenia tym weekendem :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...