Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś z zupełnie innej beczki - znacie w Łodzi jakąś okręgową stację kontroli pojazdów dostosowaną do przeprowadzania badań technicznych czterołapów :?: Kończy mi się (w sensie mojemu samochodu :P ) niedługo ważność badań i muszę się za jakimś sensownym miejscem rozejrzeć, a nie chcę wisko nadwyrężać niepotrzebnie...

Z góry dziękuję za informacje, no i sza-cun :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carloss my jutro zajęcia kończę ok.17 działanie i moge uderzać to sądzę,ze ok 18 coś bym sie dokulał do Łodzi;)

czekam na smsowe instrukcje;)

 

-- Śr paź 10, 2012 8:13 pm --

 

carloss mam nadzieję ,że zobacze pewne auto :mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carloss my jutro zajęcia kończę ok.17 działanie i moge uderzać to sądzę,ze ok 18 coś bym sie dokulał do Łodzi;)

czekam na smsowe instrukcje;)

 

-- Śr paź 10, 2012 8:13 pm --

 

carloss mam nadzieję ,że zobacze pewne auto :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

oczywiście :) odezwę się ok południa i ustalimy co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W speedzie nie odwazyli mi sie sprawdzic wszystkich kółek, niby maja taką opcje ale do końca nie są pewni, więc odpuścili sprawdzanie. Za to prezenty są :mrgreen:

 

szacun

 

A u mnie zrobili badania bez problemu - może inny diagnosta :)

Dodatkowo przed samym badaniem prześledziłem wątek o robieniu badań z awd i generalny wniosek był taki, że badanie jest tak krótkie że nawet w zwykłej stacji diagnostycznej nie będzie to groźne dla napędu.

 

Mnie niestety w Spale zabraknie - od m/w 2 tygodni walczę z remontami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, przy tym badaniu nic nie powinno się stać nawet na zwykłej stacji (na której pewnie cię nawet nie sprawdzą z powodu AWD właśnie :twisted: ). Poza tym masz nowe auto więc co tam można sprawdzać :wink:

Problem dotyczy tylko "pospawanych na sztywno" :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy numer Plejad a w nim trochę fotek z czerwcowej imprezy. Piękne, duże zdjęcie Urabusa z synami a i Góral z żoną w zacnym towarzystwie dał się ustrzelić :-) oraz kilka drobniejszych ze znajomymi twarzami. Jak nie dostajecie pocztą to zapraszam wiecie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy numer Plejad a w nim trochę fotek z czerwcowej imprezy. Piękne, duże zdjęcie Urabusa z synami a i Góral z żoną w zacnym towarzystwie dał się ustrzelić :-) oraz kilka drobniejszych ze znajomymi twarzami. Jak nie dostajecie pocztą to zapraszam wiecie gdzie.

 

A i dla mnie jedną sztukę odłóż. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, przy tym badaniu nic nie powinno się stać nawet na zwykłej stacji (na której pewnie cię nawet nie sprawdzą z powodu AWD właśnie :twisted: ). Poza tym masz nowe auto więc co tam można sprawdzać :wink:

Problem dotyczy tylko "pospawanych na sztywno" :wink: :twisted:

 

W poprzednim aucie też robiłem badanie na zwykłej stacji, ale teraz chcę dmuchać na zimne - a nuż takie badanie wpłynie na UPG, a wiesz, ja mam EJ25 i muszę uważać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...