Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje. Coras co wiencej co pisze to lepiej wychodzi. Google Translate asz tak bardzo dobrze to nie pracuje, gubi sie tlumaczenie.

 

No cusz... zobaczymy sie w Lodzi. Pomachajcie jak zobaczycie niebieskie WRX. Bede mial durzo pytan o rejstrowaniu i ubezpieczenia samochodu. Durzo jusz odpowiedzieli na kreska subaru.pl, ale widze ze tutaj jest wiencej ludzi z Lodzi kturzy by mi mogli pomuc.

 

Dziekuje i milego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Coras co wiencej co pisze to lepiej wychodzi. Google Translate asz tak bardzo dobrze to nie pracuje, gubi sie tlumaczenie.

 

No cusz... zobaczymy sie w Lodzi. Pomachajcie jak zobaczycie niebieskie WRX. Bede mial durzo pytan o rejstrowaniu i ubezpieczenia samochodu. Durzo jusz odpowiedzieli na kreska subaru.pl, ale widze ze tutaj jest wiencej ludzi z Lodzi kturzy by mi mogli pomuc.

 

Dziekuje i milego weekendu.

 

Na pewno pracuje na tyle dobrze ,zeby nie tlumaczyc z bledami ortograficznymi, co najwyzej z bledami gramatycznymi lub skladniowymi.

 

Poza tym, phpBB na tym forum ma wlaczona "poprawna pisownie" - skorzystaj z niej!

 

"nie rup nam tego".

 

A btw witamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że na dzień dzisiejszy będę mógł wpaść do was na Ustawkę :twisted: , jeśli oczywiście przyjmujecie ludzi z okolicznych wiosek :twisted:

 

jedno krótkie pytanie. Czy przychodzimy parami czy raczej jest to typowo męska rzeźnia ? Namawiam Kaśkę ale nie wiem czy powinienem :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, 1/3 uczestników Ustawki przychodzi z połówkami. :mrgreen:

 

a pozostałe 2/3 uczestników przychodzi z 0,7 ? :wink:

 

co do ustawki to niestety nie wiem czy będę :? zobaczymy o której wrócę z delegacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...