Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

17 subaraków i 2 moto, no nieźle, nieźle :)

 

Dzięki za spotkanie. Gdyby carlos wsi nie narobił to byłoby bez zarzutu :mrgreen: :wink:

 

APACZ zacnie się za Tobą jedzie :mrgreen:

 

Przed Tobą i za Tobą też, piracie drogowy :wink:

 

P.S. Nie zapomnijcie trenować przed treningiem 17-go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle subaru naraz w łodzi to jeszcze nie widziałem :)

 

Bo subaru mnożą się przez pączkowanie :mrgreen: Kiedyś ledwo kilka aut a tu proszę prawie 20. Nie wiem dokładnie ile, bo nauczyli mnie liczyć tylko do dziesięciu :lol:

 

-- 3 cze 2011, o 08:15 --

 

podziękowania dla Docencika za nowe subarowskie wlepy. Siemanko :!:

 

-- 3 cze 2011, o 08:24 --

 

17 subaraków i 2 moto, no nieźle, nieźle :)

 

+ 2 moto - pewnie chcieli się podłączyć pod spot, ale za to że się spóźnili Carlos ich nie przyjął :mrgreen: Musieli patrzeć z daleka :lol:

 

-- 3 cze 2011, o 08:31 --

 

He, he. Korek chłodnicy pewnie z 20 PLN, porady kolegów z forum jak się okazuje bezcenne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HiszpańskaInkwizycjo - wrzucaj więcej fotek

 

Jest 8 na fotowiaderku, więcej nie będzie, bo by poziom zaniżyły ;-D

 

Szacun za takie podejscie :D

 

Skolo, sobota bo w nd to moge nie byc w pelni sprawny z motoryka i percepcja ;) Przedzwonie dzis. Ktos jeszcze na kasowanie bledow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za miłe spotkanie, z każdym spotem więcej nas ;)

 

-- 4 cze 2011, o 20:35 --

 

aa, wracając ze spotu przyczepiła się do mnie "jakaś specyficzna" Mazda 3. W lusterku widziałem wlot na masce, pierwsza myśl to Impreza Lanos, ale na którymś skrzyżowaniu skręcała z innego pasa i zauważyłem dwie rury oraz napis Mazdy na klapie. Co to za wersja? zna ktoś? pytam, bo trzymała się dzielnie lekko zostając w tyle, ale powiem że szacun dla niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mps... 265km w serii , fwd - dobre idzie , a mogła nie być seryjna... :twisted:

 

patrzę sobie na Alledrogo, rzeczywiście to ta wersja. skręcając z innego pasa celowo przygazowała i powiem że odgłos z rurek był niezły! podobny do "naszego" bulgotu. Fajna wersja...ale nie dała rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był bardzo udany, na dodatek z obstawą :wink:

 

Rafcio całkiem dzielnie się za mną trzymał w drodze domu :wink: ...a dolecieliśmy w try-miga :D
'

Robiłem co mogłem :lol: Z tym, że jak sądzę, Ty jechałeś na jakieś pół gwizdka, a ja na 1 i 2 biegu dokręcałem :mrgreen: Jazda "na tetrisa" była niezła, ten Twój potwór jest przerażający :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lodz(ldb-01)ab.jpg

 

De Brasil Browar & Grill - Brazilian Steakhouse

 

ul. Traugutta 3

90-101 Łódź

 

 

................................................ACHTUNG ACHTUNG / POZOR POZOR

OFICJALNIE

III USTAWKA PIWNA - ŁÓDŹ 2011

17.06 (PIĄTEK) - BRAZILLIAN'A

POCZĄTEK - GODZINA 20

 

Dla stałych bywalców, nie musze powtarzać iż od 19 do 20, jak zwykle obowiazuje Carlos Happy Hour :D , także serdecznie zapraszam i namawiam do wczesniejszego stawiennictwa.... :D

 

Rezerwacja zostało zrobiona na 25+ osób , obsluga wie że może być Nas więcej....

 

 

HASŁO - SUBARU ŁÓDŹ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przeciwienstwie do Bierhalle, tutaj nie chcieli uwierzyć mi na słowo, że na pewno przyjdziemy :D i wniosłem 500zł zaliczkę :D która jak myślę zachęci Was do przybycia wcześniej, na Happy Hour :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon koniecznie, bo jak mówiłem co my potrafimy "zjeść i wypić" , to mi Pani Menager, chyba nie uwierzyla :D

 

zapomniałem nadmienić jej o jednej rzeczy, poproś aby nie "sadzali" Nas gdzies w kątach, tylko niech to będzie na głównej sali, tak żeby miec kontrole nad wszystkim i wszystkimi :twisted:

 

jest ten plus - że lokal czynny do 01:00 - a gdzie potem, to mam już kilka pomysłów :wink:

 

 

 

 

HALO HALO ZGIERZ?

"rodżer"? :D

 

 

Łódź mobilizowac się - tym razem będę z małżonką, musi poznać klimat jaki może panowac na Plejadach, dlatego chce aby się nieco "oswoiła" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...