Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie turbo mu nie ładuje, albo uszczelkę wypluł więc prosto do Sącza pojechał :mrgreen: :wink:

 

...a tfu... wypluj te słowa :D

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

dobra pora chyba zacząć coś ogłaszać :D

 

 

Wielkimi krokami zbliża sie termin III Forumowej Ustawki Piwnej - tym razem z Naszej obecności, będzie mógł się cieszyć Brazilian Steakhouse :mrgreen:

 

 

lodz(ldb-01)ab.jpg

 

 

Pomysł mam taki, aby połączyć ze sobą przyczynowo-skutkowość dwóch wydarzeń :mrgreen: 23czerwca zaczynają się VIII Plejady i w związku z tym , moja propozycja to - zorganizować "ustawkę" 17czerwca w piątek.

Będzie to jedyny oficjalny alko-trening przed-Plejadowy, a wiemy :mrgreen: jacy przeciwnicy Tam na Nas czekają :lol: , swoją drogą będzie dobra okazja aby dopracować ustalenia logistyczne i ewentualne niejasności techniczne w związku z bliskością Plejad.

 

Jak zwykle "trening" zakończyłby się w tradycyjny sposób , czyli dobrze będzie :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czasu do zakładanego terminu mamy sporo - i chwilę można się jeszcze między sobą pozastanawiać czy termin dobry i lokalizacja właściwa :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie sobota będzie najodpowiedniejszym dniem

 

 

piątkowe terminy jakoś się Nam sprawdziły :wink: :D jest po prostu więcej czasu na dochodzenie do siebie - w piątki bywa też nieco luźniej z miejscami wieczorem... :D

 

 

no i niestety ja w soboty odpadam :| wszystkie niedziele pracujące od wczesnych godzin porannych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...