Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

To może w takim razie spotkanie o 8:00 pod M1 na Brzezińskiej, jak sugerował w wątku o NMnP Góral z Łodzi :idea: Ja będę 8)

 

Panowie planowałem się udać do NMnP ale pogoda i te sprawy... generalnie sorry ale jestem na Mazurach i spożywam dla odmiany. Oby pojeżdżawka się udała :)

 

Góral widzę, że dzwoniłeś ale o tej godzinie nie będę oddzwaniać, na tyle kultury mi jeszcze zostało, call-nę przed południem ;) Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę się pochwalić... :)

pojeździłem dziś na kartach... i jesli ktoś jeszcze dzis będzie w Porcie to zobaczy najlepszy wynik dnia by Piotr 23,55s

...tak jak mówił marcinwrxsti - trza się pochylać w zakrętach i od razu budiet haraszo :D

 

Gratulacje ale to tylko do czasu aż ja nie przejadę (jeszcze tam nie jeździłem) :wink: . Jak si.ę cieżeko pisze po alko i ile trzeba poprawiać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startuje ktos w niedziele http://www.imprezy4x4-lodz.pl/ ?? bo jakies foresciaki na liscie widze... Trzeba pokibicowac na OSie stara lisciasta :)

 

No ja będę jako Pilot ;-) w Forku, a jedziemy ekipą ze ZGIERZA więc na pewno się spotkamy 8)

 

 

Jak zwykle tylko o sobie... Co to znaczy ekipa ze Zgierza?? Za dużo możliwości do wyboru!

 

A jechałem też JA!! :mrgreen:

Najbrudniejszy pilot w stawce :D

 

Oj, pokazaliśmy, że subaru "kąbi" dojedzie wszędzie tam, gdzie chce kierowca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies sa jakies wyniki? ciekaw jestem swojego nieoficjalnego 1:43 na oesie przy szczecinskiej ;) a poza tym, to znowu katalizatory zawalilo sianem i bedzie smierdzialo dopoki bilonu na myjke nie uzbieram ;)

 

 

 

aaa i tak nieskromnie wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies sa jakies wyniki? ciekaw jestem swojego nieoficjalnego 1:43 na oesie przy szczecinskiej ;) a poza tym, to znowu katalizatory zawalilo sianem i bedzie smierdzialo dopoki bilonu na myjke nie uzbieram ;)

 

1:43, to wg sędziego standardowy (dosłownie cytując- średni :roll: ) wynik. Najlepszy 1:31, skrajnie najgorszy ponad dwie minuty

 

 

 

aaa i tak nieskromnie wrzuce

 

DIO oddaje klimat imprezy, a fotki i klip klasa!! Szkoda, że tak krótko subarówki było widać ;)

 

Do następnego!!

 

Skola kumpel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrobina, piekny kawalek podstawiles, milo posluchac.

Zaloze poduchy do Turbodziada, to sie pisze na kolejne tytlanie :twisted:

 

 

Koniecznie!!

 

Nie mogłem wyjść z podziwu, że ludzie patrzą na subarówki z... podziwem... :mrgreen:

 

Dwa płaskie "kąbi" wśród "sorentów", "patrolów" i innych 4runnerów :D

 

Fajowo było, a forki szły jak dzikie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURA mój wierny przyjacielu, nie obrażaj się :D Pisząc Ekipa ze Zgierza to Ciebie pierwszego miałem na myśli, a patrząć ile jest takich pokręconych osób jak my to chyba nikt nie miał wątpliwość kto ze Zgierza pojedzie topić SUBARU w błocie (to nowa tradycja na rychłe przyjście wiosny) :mrgreen:

Odrobina filmik 1 klasa, musisz częściej się pojawiać na spotach :wink:

Adaś jak tam chłopaki po wyprawie??? O której poszli spać? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie następnym razem dajcie znać trochę wcześniej, że jest taka imprezka. Chętnie bym poszalał forkiem .... przecież nie po to go podwyższłem, żeby latać na NMnP do verta :wink: :twisted:

 

A jak go podwyższyłeś??? Ja bym chciał Imprezę wyciągnąć w górę i zastanawiam się co by trzeba zmienić, (i gdzie) i jakie to by były koszta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...