Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Jest jeszcze taki maly zaklad via GUS. Sprzetu tam prawie wcale nie maja, ale nadrabiaja doswiadczeniem. Tam ustawiam Astre... bo w niej i tak tylko zbieznosc przodu sie reguluje, hehehehe. Tyle ze tez za pracowici nie sa - jak sie jakas sruba nie chce krecic to nie walcza z nia tylko odsylaja do innego mechanika, cwaniaczki.

Gościa z Suwalskiej też polecam ;-), jeżdżę do niego od kilku juz lat, różnymi autami ... choć negatywów nie chciał mi za bardzo ustawić, to seryjne nastawy ogarnia b.sprawnie i niedrogo (chyba 60zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Te nasze spoty coraz lepiej wypadają :D

Z czwartkami to jest doby pomysł ale najlepiej jak na początku tygodnia będziemy ustalać konkretny dzień (pewnie śr, czw) aby

jak najwięcej osób przyjeżdżało.

 

Szkoda tylko pieska :(

 

Dawajta zdjęcia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miał brać psa, ale ten wybrał sam i chciał pojechać z Docencikiem :D Niestety Docencik pozostał niewrażliwy na cierpienie zziębniętego psiaka. A fe, nie ładnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Aha, no i zdjęcia zarzućcie. Tyle ludu się zjechało, że chyba w ramkę któreś sobie oprawię. Szkoda, że Mruczusia nie umyłem.

 

PS1: Zofx mnie się ten Twój wydech podoba i bym zostawił.

 

PS2: Jakby co to niech się do mnie odezwie Kolega od lotki, którego nicka niestety nie zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywa pamiętaj co mu obiecałeś - a ty słowny jesteś

Ze za dwa lata wroce po psa?

 

Rany, kto pomagal mi zaladowac maszynownie do Focusa? Nie ogarniam tych nickow, jak we wiezniu jakims... Baranina, Ostry, Carlos :P

Wieeeeeelie dzieki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Te nasze spoty coraz lepiej wypadają :D

Z czwartkami to jest doby pomysł ale najlepiej jak na początku tygodnia będziemy ustalać konkretny dzień (pewnie śr, czw) aby

jak najwięcej osób przyjeżdżało.

 

Szkoda tylko pieska :(

 

Dawajta zdjęcia :!:

 

Nooo, ekipa wyłazi zza zakrętów ;)

 

Czas na zimowego spota :)

 

A teraz fota... Licha taka, że nawet nie trzeba numerów zasłaniać ;)

 

284335576-subaria.jpg

 

A psiur fajowy był... tłumaczyłem dzieciom, że lepiej jak zostanie, bo może jego właściciel wróci tam po niego.... Miejmy nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy spotykać sie pod dachem - np parking silver , lub pod Portem :P

 

Zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów :lol: Przecież wczoraj ten wiatr chciał głowy (i nie tylko) pourywać :!:

 

PS: Kolejny liczny spot :!: Czyżby konstytuowała się nowa świecka tradycja :?: 8)

 

PS II: Pieska szkoda...

 

PS III: "Kolego od świnek" jakiego masz nicka? Bo nie zapytałem wczoraj nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miał brać psa, ale ten wybrał sam i chciał pojechać z Docencikiem :D Niestety Docencik pozostał niewrażliwy na cierpienie zziębniętego psiaka. A fe, nie ładnie

 

A właśnie, że nie do końca. Pojechałem do domu, a mam blisko. Przykro mi było bo fajna psina ale w domu już mam pełny zestaw zwierzaków. Powiedziałem kobiecinie i.... "trzebabyło go wziąść, moja siostra chciała". W ciągu 7 (siedmiu) minut byliśmy tam z powrotem. Zjeździliśmy cały parking ale psiaka już nie było. Pewnie ktoś go wziął jak tak biegał bezpańsko bo nie sądzę, żeby gdzieś sam pobiegł. Tak więc psina ma pewnie nowy dom i nie marzła w nocy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCK - no zostawie sobie swoj wydech :-)

 

Zostaw, zostaw. Wczoraj jak wracaliśmy i przeleciałeś obok mnie to ...

kurna, zachorowałem. Będę miał GT'ka :twisted:

 

citan, Pozdrowienia :!: Dzisiaj widziałem jak kiśniesz w korku na Kilińskiego nap. dw. Fabrycznego.

Ja szedłem do elektrycznego w podziemiach i jak wracałem do domu (skrzyżowanie Kilińskiego z Tuwima) to jeszcze nie dojechałeś

do tego skrzyżowania. Nie ma jak to Łódź po południu :evil:

Ogólnie nie wiem co ZDiT nawyprawiało na Kilińskiego z tymi nakazami skrętu. Miało to chyba spowodować zmniejszenie korków przed Piłsudskiego ale nie wiele to dało.

Ja nie mam siły i np. dzisiaj co skrzyżowanie łamałem przepisy i waliłem prosto. Ciekawie kiedy wtopię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest to tez Basmot ;)

 

:evil::evil: specu od 7 boleści - nerwów mnie naszarpał... :evil:

 

i znów się spocik udał,oby tak pozostało w niezmienionym składzie no chyba że dojadą nowe maszynki :wink: a co do wiatru,atmosfera była tak miła że generalnie wiatr pozostał w tyle :P

 

byłem dziś u Ciebie pod firmą, nie wiedziałem że w sobote macie zamknięte :P - nic się nie stało , wpadne we wtorek... pogoda poki co dopisuje letniakom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...