Jump to content

Pytanie do doświadczonych o swap hamulców z 277 na 294 mm

zieloo
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę kogoś o poradę kto orientuje się w temacie w 100%. Mianowicie.... chcąc zrobić swapa hamulców przód z 277mm dwutłoczek na 294 mm czterotłoczek, wiadomo, potrzebuję zaciski czterotłoczkowe,  klocki pod te zaciski, tarcze 294mm ....... no i własnie czy to wszystko czy jeszcze coś, np  czy jarzma też muszę wymienić pod nowy zestaw, czy może jakimś cudem pasują z zestawu 277mm. Potrzebuję konkretnych informacji,  pozdrawiam

2 godziny temu, PrzemoST napisał:

O jakich jarzmach Wy tu opowiadacie. Zaciski czterotłoczkowe nie są zaciskami pływającymi. Montujesz to na 2 śrubach w fabryczne otwory i finisz. 

Cholera, racja... zaćmiło mnie z dwutłoczkiem 277 na 294. Przepraszam.

• Upvote 1

13 godzin temu, PrzemoST napisał:

O jakich jarzmach Wy tu opowiadacie. Zaciski czterotłoczkowe nie są zaciskami pływającymi. Montujesz to na 2 śrubach w fabryczne otwory i finisz. 

czyli żeby było jasne.... bo naprawdę potrzebuję PEWNEJ informacji,  kupuję zaciski czterotłoczkowe, klocki i tarcze 294mm i nic a nic więcej... ma pasować po zdemontowaniu moich ori zacisków i tarcz 277mm ? Dobrze rozumiem ?

Montujesz 4tloczek jakby tam siedzial od nowosci, nie potrzebujesz kompletnie nic. Oprocz nowych tarcz i klockow :))). Od siebe polece tarcze od PizzaBrakes wysokonaweglane, co jakis czas odstawiam "debilizm" tj. rozpedzam sie do 200 i hamuje jak glupek no i jest super, nie bija. Cena smieszna, ja do Legasia 5 zaplacilem 500 za komplet, klocki wzialem chyba nad wyraz bo mintex 1155 i jestem naprawde mega zadowolony