Skocz do zawartości

Subaryna Outback stary vs nowy :)


Przemek Chudzik

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Przemek Chudzik napisał:

Czołem, czy ktoś miał starego backa i zmienił na nowego? Teraz latam na roczniku 2012 i ciekawy jestem czy nowe lepsze czy nowe to poprostu nowe pachnące nowością i niczym więcej :), pomijam kwestie gwarancji oczywiście.

 

Nowy czyli jaki?  Rocznik 2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co poszło jeszcze bardziej do przodu w następcy to jakość wnętrza. Moim zdaniem w naszych nie ma co narzekać (comfort navi), a tam jest jeszcze lepiej. Jak masz CVT to w nowej generacji pracuje ona inaczej - symuluje klasyczny automat kosztem "ukochanego" wycia każdego nerda cvt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Przemek Chudzik napisał:

Czołem, czy ktoś miał starego backa i zmienił na nowego?

 

Miałem diesla MY12, przesiadłem się do benzyny MY15. Największa różnica, in plus to wnętrze, zawieszenie i prowadzenie. 

 

Tutaj na gorąco opisywałem moje wrażenie po jeździe próbnej MY15 LINK

 

Po liftingu pewnie jeszcze poprawili kilka rzeczy - na pewno światła. Choć już w przypadku MY15 LED świeci dużo lepiej niż Xenon w MY12.

 

A tutaj moje podsumowanie po 3,5 roku z MY15: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mamy 3 obk 2007 2.5, 2015 3.6, 2017 3.6... 3.6 jest bardzo fajny, pali tyle co nasz 2.5i, przyspieszenie odczuwalnie lepsze, cichszy, lepsze wnetrze, w wersjach US zawieszenie jest znacznie lepsze. Cvt limituje przyjemnsc z jazdy, ale daje lepsze spalanie. 2017 ma lepsze wyciszenie, hamulce i pare innych bzdetow od 2015, ale generalnie bardzo fajne auta. IMO modele od 2015 sa bardziej dopracowane pod kazdym wzgledem w porownaniu do poprzednikow... Jedynie wersja 3.6 do 2014 roku miala fajniejszego automata 5EAT, ktory przekazywal wiecej mocy na tylnia os, niz te w wersjach ktore my mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...