Jump to content

Przemek Chudzik

Użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobry

About Przemek Chudzik

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Ślunsk :)
 • Auto
  Subaru Outback 2012 2.5 benzyna

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Masz rację!! jak aku nie domaga to trzeba wymienić na nowy a jak nowy i wysysa go to trzeba znaleźć przyczynę a powerbank to taki miły dodatek w takiej sytuacji żeby w razie jakby aku powiedział spadaj kierownik to bankiem przywracasz do pionu bo np. już masz jechać do elektryka żeby szukał przyczyny a tu aku dupa. Co tak się uwzięli na te banki :P, w skrócie to powerbank to asystent kierownika a nie lek na całe zło akumulatorowe.
 2. Zgadza się ale gdzie takiego klocka wozić w bryce :P, ja zostaje przy banku bo nie było bryki której nie odpalił a nie zajmuje miejsca za wiele.
 3. Powerbank to nie rozwiązanie problemu tylko doraźna pomoc bo jak można odpalić gdy bryka zdechła i oszczędzić sobie nerwów to moim zdaniem warto, usterkę tak czy inaczej trzeba znaleźć.
 4. Miny ludzi których bryka odpala z pudełka bezcenne
 5. Ja trochę nie w temacie ale w temacie , warto wozić car powerbank który w takich sytuacjach moze uratować cztery litery. Mojego OBK kilka razy ratował :).
 6. Ja też mam w szybie ubytek ale jak to fachmen stwierdził że nie ma potrzeby nic robić ponieważ naruszona jest wierzchnia warstwa.
 7. U mnie w Ej253 zjada olej jak przekroczę 10 tys km na oliwie (dlatego wymieniam co 10 tycholi) lub jak sie go pogania porządnie.
 8. Dokładnie, to moze buc objaw padniętego wisko.
 9. Taki warsztat to skarb :P, zainteresowałem się android auto i chyba w tym kierunku pójdę ale nie z chinszczyzną.
 10. Tak z ciekawości, masz wersję jak na zdjęciu?
 11. Chętnie tylko czy ta nowsza zabangla z moim systemem, mam tą pośrednią wersje nie navi. Zmiana planów byłem dzisiaj w warsztacie car audio i po rozmowie z kims kto sie faktyczne zna odstawie tam brykę i będą rzeźbić.
 12. Budżet zdecydowanie niższy , z ciekawości to gdzie kupiłeś?
×
×
 • Create New...