Jump to content

Przemek Chudzik

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobry

About Przemek Chudzik

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Ślunsk :)
 • Auto
  Subaru Outback 2012 2.5 benzyna

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. Ja sam mam z tyłu głowy UPG i raczej nie nastawiam się na mniej niż 3500 zł :), na milion % do Sącza polecę chociaż jakoś blisko nie jest.
 2. Mi się wydaję że to nie jest zła cena jak za to, jednak trzeba rozebrać klamoty żeby mechaniory potwierdzili czy będą jakieś dodatki bo to kopnie cenę w żyć :P. W Sączu chłopaki dobrze robią Subarkom:) ale to kawał drogi.
 3. Popieram wniosek!! Mam ślicznotka OBK 2012 i jest śliczniasty, taki muskularny i w ogóle!!
 4. Ból i fakt znaleźć manuala jest trudno ale bryka wdzięczna w tej konfiguracji.
 5. Brałeś pod uwagę OBK ze skrzynką manualną?
 6. Ja dla mnie to zaden problem.
 7. Ja mam OBK IV 2012 co prawda manual ale nie i tym chciałem napisać, bryka ma długie zwisy więc po jakichś większych dziurach moze być problem. Przerabiałem to na własnym zderzaku :P, poza tym OBK to fajowa bryka :).
 8. Jak miał robione to luz, miałem na myśli jak nie miał :P. Moj subarak od nowości nie robione i 200k nalatane więc juz powoli zaczynam patrzec tu i ówdzie
 9. Story of my life co prawda z czymś innym ale cuda bo byłem w wieeelu oficjalnych miejscach i nikt nic
 10. Jeżeli to miała by być benzyna to przy 250k trzeba zainteresować się UPG, ja osobiście w diesla nie ładował bym się.
 11. Ja myślę że 8+:D ach ta młodzież
 12. Outback będzie gitara, mam i dla 2 +1 jest idealnie. Z tego co piszesz nie pomykasz jak rajdowiec (coś jak ja) więc nawet wersja z silnikiem 2.5 będzie git
 13. Jeżeli ja miałbym wybierać to biorę Nowy Sącz, masz pewność że znają markę i robią dobrze.
 14. Ja tu widzę tylko jedno rozwiązanie i nie jest to używka (chyba że masz 100% pewności co do stanu co wcale nie jest takie oczywiste) bo może cię kopnąć w cztery litery z czasem a to może boleć bardziej niż kapitalka. Pojeździj po polecanych warsztatach i popytaj jakie koszta to będziesz wiedział mniej więcej czemu stawić czoła :). Sytuacja słaba ale jest jeden pozytywny punkt w niej, jeżeli zrobisz kapitalkę (zakładając że zrobione dobrze) to startujesz z prawie nówką :).
×
×
 • Create New...