Jump to content

Przemek Chudzik

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobry

About Przemek Chudzik

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Ślunsk :)
 • Auto
  Subaru Outback 2012 2.5 benzyna

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. Outback br9 benzyna magiel elektryczny
 2. A ktoś robił regenerację magla w Outbacku 2012r? Prawie to samo co legac
 3. Ja mam takie jak to górne zdjęcie, bez navi ale z grajkiem hk i kamerą cofania w ekranie grajka.
 4. Gdzieś czytałem że te 2.5 bar to jest zalecane, mówił to chłop co testuje opony dla jakiegoś koncernu. Nie podam źródła bo cholerka to było dawno ale ja latam właśnie na takim ciśnieniu już długo i jest ok.
 5. U mnie jest tak że im bliżej do 15k na jednym oleju to zaczyna powoli żłopać, co około 10k jest idealnie wymieniać a i silnik będzie zdrowszy bo częściej na dobrej oliwie lata :).
 6. Ja poduchy wszystkie wymieniłem, u mnie nie rozwiązało to problemu.
 7. Widzę że nie jestem sam :), ja już nawet drugi komplet alu kupiłem w nadziei że to rozwiąże problem. Stado warsztatów również oficjalnych walczyło i tylko słyszałem "Panie tu wszystko dobrze " :), lata z tym latam i jest ok.
 8. Outback 2012 do 140km/h spoko, wyżej już źle się jeździ.
 9. Masz rację!! jak aku nie domaga to trzeba wymienić na nowy a jak nowy i wysysa go to trzeba znaleźć przyczynę a powerbank to taki miły dodatek w takiej sytuacji żeby w razie jakby aku powiedział spadaj kierownik to bankiem przywracasz do pionu bo np. już masz jechać do elektryka żeby szukał przyczyny a tu aku dupa. Co tak się uwzięli na te banki :P, w skrócie to powerbank to asystent kierownika a nie lek na całe zło akumulatorowe.
 10. Zgadza się ale gdzie takiego klocka wozić w bryce :P, ja zostaje przy banku bo nie było bryki której nie odpalił a nie zajmuje miejsca za wiele.
 11. Powerbank to nie rozwiązanie problemu tylko doraźna pomoc bo jak można odpalić gdy bryka zdechła i oszczędzić sobie nerwów to moim zdaniem warto, usterkę tak czy inaczej trzeba znaleźć.
 12. Miny ludzi których bryka odpala z pudełka bezcenne
×
×
 • Create New...